Як форсувати движок.

Практично всі автомобільні заводи при будівництві двигунів використовують технології, які витрачають ресурс силового агрегату не на повну потужність. Це робиться для того, щоб збільшити термін експлуатації продукції, що випускається. Однак багато власників автомобілів воліють, щоб їх залізний кінь розвивав велику потужність. У цьому може допомогти форсування двигуна. Як же це зробити?
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, прошивка, кабель, турбіна, компресор, інструменти.
Інструкція
1
Що таке форсування двигуна? Це збільшення потужності силового агрегату, яке дозволить автомобілю розвивати велику швидкість. Така модернізація вашої машини може дуже сильно вдарити по кишені, тому що подібні процедури в автосервісі коштують чималих грошей. Однак існують альтернативні методи збільшення потужності силового агрегату. Один з них - установка нової програми електронного управління двигуном. Такий спосіб підходить для інжекторних автомобілів. У такі машини встановлено електронний блок, який відповідає за уприскування палива в камери згоряння. На заводі в цей блок встановлюється спеціальна програма, яка відповідає за управління електронним уприскуванням. Заводські програми зазвичай мають щадний характер, тобто паливо згорає частково. Нову прошивку можна встановити самостійно. Для цього вам знадобиться сама програма в електронному вигляді, комп'ютер і спеціальний кабель. Необхідно знайти в салоні автомобіля роз'єм для підключення кабелю. Зняти заглушку, підключити комп'ютер до авто за допомогою кабелю та встановити програму. Це дозволить збільшити потужність двигуна до 30-35%.
2
Є інший, більш трудомісткий і витратний спосіб підвищення потужності - збільшення об'єму двигуна. Зазвичай стандартні автомобілі міського типу мають об'єм двигуна близько півтора літрів. Це цілком достатньо для пересування по місту. Щоб домогтися більшого обсягу, необхідно розточити головку блоку циліндрів. така процедура спричинить посилення кришки блоку циліндрів. Варто також поміняти клапани. Найкраще підійдуть ковані. Пам'ятайте про зчеплення. Адже воно може просто не витримати зайвої потужності. Коробку також доведеться доопрацювати.
3
Якщо ви хочете кардинально збільшити потужність вашого автомобіля, то задумайтеся про установку компресора або турбіни. Перше дозволить отримає поліпшити тягу на низьких оборотах, а друге - зможе значно підвищити максимальну швидкість. Варто зауважити, що турбований можна двигуни тільки з об'ємом понад 1,6 літра. Якщо ваш силовий агрегат має менший обсяг, то його перед установкою найкраще збільшити. Також додати кілька десятків коней під капотом може установка новітніх електронних систем згоряння, які дозволять паливу повністю згоряти в циліндрах движка і виділяти максимальний ККД. Наостанок необхідно сказати, що майже всі способи форсування двигуна підвищують витрату автомобіля.
Факт того, що виробники автомобілів ВАЗ навмисно вводять обмеження, спрямовані на розвиток максимальних можливостей силової установки, ні для кого не є секретом. Отже, обов'язково знаходяться автовласники, які прагнуть розкрити всю міць мотора свого автомобіля. Саме цього і домагаються шляхом форсування двигуна.
Вам знадобиться
  • Визначити спосіб форсування,
  • визначити розмір бюджету.
Інструкція
1
Виконати комплекс робіт з форсування двигуна в повному обсязі - захід досить витратна з фінансової точки зору. Подібна процедура далеко не кожному власнику по кишені. Але існують і менш затратні методи підвищення коефіцієнта корисної дії силової установки.
2
Щоб збільшити потужність мотора, інакше кажучи - форсувати його, можна перевстановити програмне забезпечення електронного блоку управління. Установка режиму роботи "Спорт" дозволяє збільшити потужність двигуна до 30 відсотків. Форсування двигуна даними способом називається: "Чіп-тюнінг".
3
Дещо інший метод форсування двигуна механічним способом досягається при проведенні "МД-тюнінгу". У разі вибору даного способу підвищення потужності мотора, між дросельним вузлом і всмоктуючим колектором, встановлюється додаткова камера, що підвищує якість паливно-повітряної суміші. Що також підвищує потужність мотора, не менш ніж на 25-30 відсотків.
4
На додаток до перерахованих вище способам форсування двигуна можна ще порекомендувати встановити електронне обладнання, що сприяє більш повному згорянню палива в циліндрах двигуна. Так званий підсилювач процесу горіння. Завдяки іонізації повітряного потоку, що надходить в циліндри двигуна в якості паливно-повітряної суміші, підвищується ефективність згоряння бензину, що веде до підвищення потужності двигуна до 20 відсотків.
5
Ще слід відзначити один важливий факт: після форсування ВАЗівської двигуна - підвищується не тільки його потужність, але також знижується експлуатаційна витрата палива, в розрахунку на кожні 100 км пробігу.