Як відновити охриплий голос. охриплий голос причини.

Взимку, восени, ранньою весною ймовірність підхопити застуду дуже велика. Часто подібні захворювання супроводжуються підвищеною температурою, нежитем, кашлем. У деяких пропадає голос. Хоча запалення верхніх дихальних шляхів не єдина причина осипнув. Його можна позбутися, якщо пити холодні напої, голосно і довго кричати. Але яка б причина не викликала цю проблему, з нею потрібно боротися. Є безліч порад, як можна відновити охриплий голос.
Інструкція
1
Менше розмовляйте. Якщо ви втратили голос, то це перше, що потрібно зробити - це звести своє спілкування з оточуючими до мінімуму. Іноді буває досить помовчати якийсь час, щоб голос повернувся до вас. Особливо це ефективно, якщо ви надірвали його, коли голосно кричали або просто переохолодитися голосові зв'язки. Мовчання допоможе зняти напругу, і ви знову скоро зможете нормально розмовляти.
2
Пийте гарячий чай з медом і лимоном або тепле молоко. Цей спосіб допоможе швидко повернути голос в норму, якщо причиною його пропажі став гучний, емоційна розмова, але і при застуді тепле питво буде не зайвим.
3
Допоможе відновити охриплий голос полоскання горла настоянкою календули. Для приготування розчину залийте 1 ст. л. квіток склянкою гарячої води. Полощіть горло цим відваром протягом години кілька разів. При цьому більше нічого не їжте і не пийте. Це дуже ефективний спосіб повернути своєму голосу колишню гучність і дзвінкість. Якщо результат відразу не буде помітний, то можете повторити процедуру ще кілька разів.
4
Купіть в аптеці настоянку евкаліпта. Додавайте по кілька крапель на склянку теплої води, полощіть цим розчином горло. Евкаліпт допоможе не тільки відновити охриплий голос, але і допоможе позбавитися від болю в горлі.
5
Відваріть картоплю в «мундирі», потім трохи потовчіть його. Накривши голову рушником, нахиліться над каструлею і подихайте картопляним паром хвилин 5 - 10. Цей пар надає позитивну дію на носоглотку, відновлює голосові зв'язки.
6
З'їжте кілька сирих жовтків з курячих яєць. Можна перетерти їх з вершковим маслом і цукром. Хоча курячі сирі яйця для відновлення голосу використовують деякі співаки та актори, захоплюватися ними не варто, т.к. в сирому продукті можуть міститися шкідливі речовини. Але в екстреній ситуації це засіб можна застосовувати.
7
Зверніться до лікаря. Якщо причиною осипнув є фарингіт, ларингіт та інші захворювання горла, то без допомоги лікаря і спеціальних лікарських засобів вам не обійтися. Крім того, самолікування може привести до того, що захворювання перейде в хронічну стадію, з'являться ускладнення. Тому варто витратити час на сидіння в черзі до лікаря, але зате потім швидко і ефективно відновити голос.