Як додати рядок в таблиці в Ворді.

Коли редактор многофункционален, в ньому комфортно працювати - не треба запускати зайвих програм. В додатку Microsoft Office Word можна, не виходячи з редактора, не тільки оформити текст, але і працювати з таблицями. Інструменти Word дозволяють редагувати користувачеві таблиці на свій розсуд і будь-яким зручним способом. Зокрема, додати рядок в таблиці в документі можна різними шляхами.
Інструкція
1
Для початку створіть таблицю, розбивши її на потрібне число стовпців. Для цього в документі Microsoft Office Word перейдіть на вкладку «Вставка» і в розділі «Таблиця» натисніть на мініатюру з однойменною назвою. У випадаючому меню за допомогою макета вкажіть структуру таблиці, відзначивши потрібну кількість рядків і стовпців, або виберіть команду «Вставити таблицю» і в діалоговому вікні вкажіть потрібні вам значення. Щоб самостійно намалювати таблицю безпосередньо в документі за допомогою миші, виберіть команду «Намалювати таблицю». Курсор миші набуде вигляду олівця. Окресліть контури таблиці, а потім розбийте намальований прямокутник горизонтальними і вертикальними лініями.
2
Тепер, щоб додати рядок в таблиці, проведіть «олівцем» між двома горизонтальними лініями в тій частині таблиці, в якій хочете додати рядок. Таким способом можна додати необмежену кількість рядків. При використанні інструменту для малювання таблиці стає активною додаткова вкладка «Робота з таблицями». Коли додасте потрібну кількість рядків, натисніть в розділі «Конструктор» на кнопку «Намалювати таблицю», щоб вид курсора знову змінився з «олівця» на звичайний.
3
Щоб додати задану кількість рядків, перейдіть на вкладку «Робота з таблицями». Для цього використовуйте команду «Намалювати таблицю» з вкладки «Вставка» або встановіть курсор в будь-якому місці таблиці. Перейдіть на вкладку «Макет». Виділіть за допомогою миші (повністю) одну або декілька рядків і натисніть на кнопку «Розбити осередки» в розділі «Об'єднати». У діалоговому вікні вкажіть кількість рядків, яке ви хочете додати. В поле «Число стовпців» вкажіть значення, яке дорівнює кількості наявних у вас стовпців. Натисніть кнопку ОК. Відрегулюйте розміри стовпців, якщо вони збилися при вставці. Для цього підведіть курсор миші до вертикальної грані і дочекайтеся, поки курсор змінить вигляд на значок <- || ->. Переміщайте грані в потрібному напрямку, утримуючи ліву кнопку миші.
4
Щоб вставити один рядок, перебуваючи на вкладці «Макет», встановіть курсор в тому рядку, після якої хочете додати ще один рядок. Натисніть на кнопку «Вставити знизу» в розділі «Рядки і стовпці». Щоб вставити рядок зверху, натисніть на кнопку «Вставити зверху» відповідно. Якщо в своїй таблиці ви виділите дві (три, чотири) рядки і натиснете на кнопку «Вставити зверху» (знизу), в заданому напрямку у вас додасться дві (три, чотири) рядки. Число додаються рядків дорівнюватиме кількості виділених рядків у таблиці.