Як заправити принтер Canon 2900 самому.

Заправити картридж новими чорнилом або тонером можна в будь-якому магазині з витратними матеріалами для офісу. Проте зробити це самостійно - дешевше і швидше. Для заправки принтера Canon 2900 вам знадобиться всього півгодини.
Вам знадобиться
 • - тонер
 • - газета
 • - шило із загнутим кінцем
 • - маленькі плоскогубці
 • - хрестова викрутка
 • - серветки
Інструкція
1
Для початку постеліть на стіл газету в кілька шарів, щоб не залишити плям.
2
Вийміть картридж із принтера, відсуньте на ньому засувні шторку і витягніть пружинку, акуратно підчепивши її скріпкою або голкою. Запам'ятайте, в якому становищі перебувала пружина. Якщо потім встановити її неправильно, то вона може зачіпати за барабан.
3
Тепер відкрутите хрестової викруткою два саморезних шурупа, відкрийте кришку і, не поспішаючи, дістаньте барабан.
4
Відшукайте зарядний ролик, легенько піддіньте його за залізну частину і вийміть.
5
Покладіть барабан і зарядний ролик на підготовлену заздалегідь газету. Робіть все дуже акуратно, тому що найменші подряпини на деталях можуть погіршити якість друку згодом.
6
Протріть сухою серветкою краю барабана від тонера, дотримуючись обережності.
7
Після цього відсуньте шторку картриджа, відшукайте отвір і вставлений стрижень. Шилом спробуйте видавити стрижень зсередини картриджа назовні. Те ж саме потрібно зробити з іншого боку.
8
Вийміть стрижні за допомогою плоскогубців.
9
Обережно розділіть картридж на дві частини. Ви побачите бокс з тонером і відходний тонер в іншій частині.
10
Тепер відгвинтіть пару саморезних шурупів в частині з відпрацьованим тонером і підніміть металеву пластинку.
11
висипаючи відпрацьований тонер, залишки видаліть за допомогою серветок. Потім поставте металеву пластинку туди, де вона була, і закрутіть шурупи.
12
Відкрутіть саморіз в другій половині картриджа. Обережно відкрийте кришку, тримаючи магнітний вал пальцями. Будьте акуратні, якщо магнітний вал від'єднається, то весь тонер може розсипатися.
13
Вийміть м'яку пластикову пробку і не поспішаючи засипте тонер. Весь цей час не забувайте притримувати магнітний вал.
14
Потім вставте пробку на місце, надіньте кришку і закрутіть шуруп назад. В іншій частині картриджа поставте назад барабан і зарядний ролик. З'єднайте дві половини картриджа разом і вставте стрижні туди, де вони знаходилися.
15
Закрийте кришку, другу сторону картриджа і закрутіть шуруп. Встановіть пружину в таке ж положення, в якому вона стояла. Картридж заправлений.
Сучасні лазерні принтери мають великий робочий ресурс роботи, проте, після друку певної кількості аркушів картриджі необхідно міняти. Картридж - це невеликий контейнер, в якому міститься тонер. Те? Нер - це спеціальний кольоровий порошок (червоного, синього, чорного кольору), який автоматично переноситься на спеціальний фотобарабан, формує на ньому видиме зображення і згодом переносить його на папір. Самостійно заправити лазерний принтер цілком реально.
Вам знадобиться
 • ємність з тонером
 • молоток
 • викрутка
 • ватні диски
 • шматок матерії
Інструкція
1
Підготуйте робоче місце. Дістаньте картридж з принтера і покладіть на стіл. Уважно огляньте його, з торцевих сторін знайдіть невеликі сталеві елементи кріплення - Чепик.
2
Встановіть картридж торцем на стіл.
3
Однією рукою притримуйте контейнер, а інший встановіть перпендикулярно столу викрутку на сталевий чепік.Несільно вдарте по ручці викрутки молотком, щоб вибити сталевий Чепик всередину. Проробіть аналогічно з іншим Чепик. Розділіть картридж на дві частини, в одній половині знаходяться валики і тонер, а в іншій - теж валики, а також контейнер для відходів (пил, шматки тонера і елементи папери).
4
Приготуйте перед собою ту частину картриджа, в яку необхідно засипати тонер.
5
Відкрийте відсік для тонера (зазвичай це просто пластмасова кришка).
6
Висипте залишки старого тонера в урну, робіть все акуратно і неквапливо.
7
Тепер засинайте новий тонер, необхідно, щоб його було приблизно 2/3 від усієї ємності картріджа.Когда все готово, акуратно закривайте кришкою отвір.
8
Заправлену частина відкладіть в сторону, візьміть другу половину від картриджа. Знайдіть у ній місце, де скупчується сміття від відпрацювання тонера і паперу, і прочистите його.
9
Тепер візьміть дві частини і з'єднайте їх між собою. Утримуйте частини разом, в торці вставте по Чепик, які раніше вибивали. За допомогою них скріпіть між собою обидві половинки.
10
Очистіть картридж від залишків тонера за допомогою ганчірочки або вологої серветки.
11
Тепер перевірте роботу картриджа. Вставте його в принтер і зробіть 5-7 копій, переконайтеся, що все гаразд і можна приступати до великих обсягів роботи.
12
От і все, картридж заправлений і готовий знову до роботи. Хоча така інструкція не є універсальною, все-таки більшість картриджів заправляють саме за такою схемою.