Як намалювати тату. Як намалювати собі тату легко.

Актуальними татуювання стали вже багато років тому. Людина з давніх пір прикрашав своє тіло малюнками. Але це мистецтво не зникло з часом, а розвивалося з кожним днем все більше. Актуальність татуювань стає все більшою, тому виникає питання про способи їх нанесення.
Вам знадобиться
  • Список необхідних речей, навіть процедур, які вам будуть потрібні, дуже обширний, тому слід звернутися безпосередньо до інструкції, щоб дізнатися про все докладніше.
Інструкція
1
Далеко не кожна людина зважиться зробити постійну татуювання, найчастіше перевага віддається тимчасовим (набридне - можна видалити без проблем в будь-який час). Для тимчасової тату підійде спеціальний олівець для розпису тіла, він здатний намалювати рівні й чіткі лінії, зможе протриматися на шкірі в плині трьох днів. На олівець наноситься рідина, яка зробить татуювання більш довговічною, тобто збільшить її строк від 3 днів до тижня.
2
Також ефективним буде використання маркера (фломастера) для татуажу. Змити його набагато важче, ніж олівець, а по яскравості ліній він не поступиться навіть справжньої татуюванні. Тримається в середньому для 3-4. Маркер може бути двох видів: на водній основі і на спиртовій. У першому випадку він протримається на шкірі менше, але зате і змиється легше, ніж маркер другого типу.
3
Тимчасову татуювання, яка протримається на шкірі близько трьох днів, також можна намалювати за допомогою різнокольорових фарб в тюбиках. Вони підходять як для малювання ажурних візерунків, так і для покриття малюнків великих ділянок тіла. Ці фарби прекрасно лягають, чи не розтікаються.
4
Зручний засіб для нанесення малюнка - спеціальний пульверизатор. З його допомогою можна покривати як великі, так і малі поверхні шкіри, користуючись при цьому трафаретами (в його якості здатне виступати і просте мереживо), а також можна імітувати розсип блискіток по тілу. Протримається такий малюнок до трьох днів, який при бажанні легко змиється водою і милом.
Корисна порада
Не обмежуйтеся "стандартними" квітами (коричневим, чорним), експериментуйте, виконуйте свої тату в яскравих, соковитих кольорах (яскраво-синьому, білому, жовтому, фіолетовому і так далі).