Як відрізнити оригінальний акумулятор nokia. Як відрізнити оригінальний корпус від неоригінал до моб. тел. nokia 3230.

Стільникові телефони стали невід'ємною частиною нашого життя. В даний час безліч фірм пропонує свою продукцію, і практично кожен може підібрати собі телефон до душі і за ціною. Купуючи телефони і його складові: акумулятори та зарядні пристрої, важливо знати, чи є вони фірмовими.
Інструкція
1
Для того щоб відрізнити оригінальний акумулятор від підробленого, перше, на що зверніть увагу - це голограма. Переконайтеся в її наявності, а також присутності на ній символу Nokia «наліпці руки» - під одним кутом, та логотип Nokia Original Accessories- під іншим кутом.
2
Тепер спробуйте нахилити голограму вліво, вправо, вниз і вгору. На кожній стороні ви повинні побачити точки. Тобто якщо акумулятор покриття в руках, навколо написи Nokia на голограмі ви побачите зліва - одну, праворуч-дві, знизу - три і зверху - чотири точки відповідно.
3
Майте на увазі, що така перевірка не дає повної гарантії справжності акумулятора. І якщо все-таки не вдається підтвердити що акумулятор Nokia справжній, не використовуйте його, а в найближчий сервісний центр Nokia або до дилерів, оскільки це може привести до пошкодження вашого пристрою, а також позбавити законної сили будь-яку гарантію.
4
Перевірте справжність вашого акумулятора за серійним номером на сайті виробника, і дізнайтеся всю, цікаву для вас інформацію про оригінальні акумулятори за адресою www.nokia/com/battery.
5
Перевірте контакти у акумулятора шляхом натискання на кожен контакт скріпкою. У оригіналу вони не продавлюються. Огляньте написи на батареї - букви повинні бути чіткими, без сторонніх овальних, круглих, голографічних або білих сумнівних наклейок, за винятком символу Nokia «наліпці руки», які переливаються.
6
Є ще одна відмінність між оригінальним акумулятором і підробленим. Напис Nokia на голограмі паралельна тій лінії, де вказана модель акумулятора, а у підроблених в основному перпендикулярно. Також неоригінальні батареї дуже швидко нагріваються, як під час розмови, так і під час користування пристроєм.