Як отримати чорний колір фарби.

Для того, щоб отримати насичений чорний колір фарби для волосся, існує простий спосіб. Завдяки йому, ваші волосся не тільки стануть насичено-чорними, а й зміцняться, а також почнуть швидше рости.
Інструкція
1
Купуйте басму і хну - натуральні фарби для волосся. Одну лише басму використовувати не рекомендується, оскільки її потрібно досить довго тримати на волоссі, щоб отримати рівномірне фарбування. Для отримання насиченого рівного відтінку її необхідно змішувати з хною. Такий спосіб фарбування підходить в тому числі і для сивого волосся.
2
Приготуйте гребінець, одноразовий шапочку і кисть для подальшого нанесення суміші на волосся. Надіньте одяг, який ви зазвичай використовуєте для ремонту або ті речі, з якими зможете легко розлучитися, якщо їх не вдасться відіпрати від плям басми.
3
В фарфоровому посуді перемішайте 1 частина басми і 10 частин хни. Використовуйте для цієї мети дерев'яну паличку, наприклад, зворотний кінець пензлики для акварелі або стару китайську паличку.
4
Додайте в суміш звичайну кухонну сіль, щоб надати кольору глибину і насичений відтінок.
5
Налийте в порошок трохи води і перемішайте. У вас повинна вийти маса, схожа на йогурт.
6
Щоб не забруднитися в важко відмиватися чорній фарбі, надягніть гумові рукавички і акуратно розподіліть отриману суміш по волоссю. Краще наносити фарбу на сухе волосся. Будьте обережні, оскільки басма володіє сильним ефектом фарбування. У результаті може підфарбуватися шкіра голови або подушка, особливо це актуально в перші дні після процедури фарбування. Пасма рекомендується розчісувати рідкісним гребенем, а після - надіти на голову гумову шапочку. Чорну фарбу рекомендується тримати на волоссі не менш 55 хвилин, тільки тоді ви отримаєте бажаний ефект.
7
Майте на увазі, що в перший час після фарбування чорна фарба може проявляти побічний ефект - зеленуватий відтінок на волоссі. Не варто панікувати. Справа в тому, що басма продовжує вбиратися в волосся протягом 3-х днів. Тому остаточний результат буде помітний лише через цей час.