Як побудувати оглядову яму.

При будівництві гаража перед автовласником постає питання про оглядовій ямі. Аргументів «за» достатньо. Однак, незважаючи на те, що оглядова яма значно полегшує обслуговування автомобіля, головна проблема, з якою можна зіткнутися при створенні ями - це проникнення грунтових вод в гараж. Тому перед закладкою фундаменту з ямою потрібно зробити вимір рівня грунтових вод. Якщо він вище 2,5 метрів, то про яму доведеться забути.
Інструкція
1
Ідеальний варіант - закласти яму ще на етапі створення фундаменту гаража. Потрібно передбачити робочу зону, в яку буде входити яма, і зону відпочинку. Ця конструкція дозволить уберегти конструкцію гаража від зайвої вологи і уникнути швидкої корозії днища.
2
Ширина ями залежить від марки автомобіля і безпосередньо пов'язується з його колісною базою. Глибину ями закладіть, виходячи зі зростання автовласника з урахуванням його комфортного положення при ремонтних і профілактичних роботах. Тобто додайте до зростання 10-15 см і отримаєте потрібний параметр. Довжина ями розраховується за формулою «Довжина авто + 1 метр», щоб автовласник міг легко входити в яму при встановленому на неї автомобілі. Зробивши потрібні виміри, приступайте до створення котловану. Додайте до розрахованої глибині 20-25 см, до довжини і ширини по 40 см. Стіни котловану утрамбуйте.
3
півдня засипте 10-сантиметровим шаром гравію, потім шар піску - 5 см. Кожен шар також ретельно утрамбуйте, проливаючи водою. Змастіть вийшов короб глиною і укладіть шар гідроізоляції. Встановіть арматуру і залийте бетоном, а після його повного засихання укладіть останній шар цього листкового пирога - гідроізоляцію.
4
СтениСтени ями, утрамбовані і обмазані глиною, ізолюють товстою плівкою. Далі по всьому периметру стін встановіть опалубку з арматурою і так само, як і підлогу, залийте бетоном. Другий варіант - викласти стіни цеглою. Для обробки використовують різні матеріали: керамічна плитка, фасадна штукатурка, скловолокно. Передбачте при зведенні стін вентиляційний отвір, яке буде знаходитися на рівні 20-25 см від підлоги. До цього отвору прикріпіть гнучку гофротрубу зовні, яку виведіть на поверхню і прикрийте захисним «грибком».
5
Страхувальна рейкаВ конструкції оглядової ями повинна бути передбачена страховка, яка не дозволить автомобілю в'їхати в неї. В якості страховки використовуйте металеву рейку Т-подібної форми. Вона ж буде опорою дощок, які закривають нішу.
6
Утеплення ямиДумать про утеплення можна тільки після того, як яма ретельно ізольована від проникнення вологи. Найкращий варіант утеплювача - пінополістирол. При стандартній товщині в 50 мм, цей матеріал відмінно тримає тепло, при цьому не гниє, не пропускає воду і легко приклеюється до бетону. Для статі зазвичай використовують ПСБ-С-35, а для стін ПСБ-С-25.
7
ОсвещеніеОсвещеніе необхідно для забезпечення нормальних умов роботи в ямі. Це можуть бути перенесення, що працюють від акумулятора або спеціальні світильники, що живляться від 36 В. У ніші неприпустимо врізання розетки, яка видає 220 В. Це не тільки порушення СНіП, але й реальна загроза життю.