Як зробити рекламу книги.

На сьогодні друкується величезна кількість художньої літератури. Молодому автору складно привернути увагу до своєї книги в море літературних новинок. Але становище можна виправити, якщо зайнятися самостійною рекламою свого твору.
Вам знадобиться
  • - книжкова новинка;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Домовтеся з мережею книгарень про викладенні ваших книг на видних місцях в жанрових секціях і розміщенні їх на спеціальних полицях, столах або тумбах, які зазвичай називаються «Новинки». Цей спосіб вимагає істотного вкладення грошових коштів, тому зазвичай не підходить для початківця автора.
2
Замовте рецензію у літературного критика. Зв'яжіться електронною поштою з редакціями журналів, що публікують огляди книжкових новинок. Не забувайте також про інтернет-виданнях. Якщо вашою роботою зацікавиться хтось із професійних критиків, вишліть йому поштою примірник своєї книги. Позитивна рецензія в популярному виданні істотно збільшить продажі вашої книги. Якщо ж рецензія виявиться негативною, варто згадати про те, що іноді погана слава краще, ніж ніяка.
3
Скористайтеся інтернетом для того, щоб розповісти читачам про свою книгу. Викладіть частина книги на одному з сайтів, де початківці письменники публікують свої твори, наприклад, «Самвидав». Обов'язково відповідайте на коментарі читачів. Спілкуйтеся з колегами по ресурсу, залишайте свої коментарі на їх сторінках.
4
Розкажіть про свою книгу на різних ресурсах, де можуть бувати читачі, які цікавляться літературою подібного роду. Наприклад, якщо ви написали фантастичний твір, вам слід просувати свою книгу на ресурсах любителів книг і фільмів цього жанру.
5
Продвигайте свій твір на форумах таких мережевих ігор як Lineage, World of Warcraft, Perfect World та інших. На ігрових форумах практично завжди є розділ, присвячений життю користувачів поза грою. Виберіть у ньому тему «Що ми читаємо» або «Улюблені книги» і залиште своє повідомлення. Ви можете трохи схитрувати, представившись не письменник, а захопленим читачем.
Корисна порада
Будьте активні. Постарайтеся створити навколо своєї книги якомога більше «шуму». Однак не слід забувати, якщо ви хочете стати письменником, а не рекламним агентом, вдосконалення письменницької майстерності повинно бути вашим головним пріоритетом. Адже часто найкращою рекламою для першої книги виявляється її вдале продовження.
Нерідко фотографи, початківці знімати як любителі, з часом приходять до того, що хотіли б працювати професійно і отримувати за результати гроші. Здається, що починаючому фотографу пробитися складно, але насправді це цілком реально, потрібно лише зрозуміти, що цікаво саме вам і докладати зусиль, розвиваючись в цьому напрямку.
Інструкція
1
Почніть працювати з друкованими виданнями. Часто буває, що матеріал для статті є, а ілюстрації відсутні. І тут співробітники видань нерідко звертаються до позаштатним фотографам, іноді купують знімки в фотобанках. Але фотографія, зроблена спеціально під матеріал, завжди краще, так як вона унікальна. Щоб почати працювати з друкованими виданнями, домовтеся про прийом і принесіть зразки своїх робіт. Залиште координати для зв'язку. Якщо ваші фотографії вразять співробітників журналу або газети, то вони зв'яжуться з вами.
2
Можна продавати свої знімки для поліграфії. Якісні фотографії пам'яток, пір року і прояву емоцій потрібні постійно: вони потрібні для листівок, календарів, рекламних проспектів і так далі. Ви можете або спробувати домовитися з видавництвом про те, щоб відзняти для них матеріал, або принести вже наявні знімки і продати їх. У невеликих містах найбільш ходовими темами є пейзажі, гарні фото дітей і тварин.
3
Хороший спосіб заробітку - це робота безпосередньо з людьми. Зйомка заходів, урочистостей та весіль є досить прибутковим варіантом. Підготуйте портфоліо, дайте рекламу, зробіть свій сайт в інтернеті. Пошук клієнтів і розкрутка - це тема для окремої розмови. Але якщо у вас лежить душа до того, щоб красиво фотографувати людей, то ви досягнете успіху в цій справі.
4
Досить популярний сьогодні вид фото-послуг - індивідуальна фотосесія. Якщо у вас добре працює уява, і ви вмієте «розворушити» людини, щоб «розкрити» його на фотографіях, цей спосіб дозволить вам дуже добре заробляти. Корисно придбати деякий реквізит, щоб урізноманітнити знімки, а також підібрати фотостудію, яку можна орендувати на деякий час при необхідності.
5
Фотостоки - тема, яка набирає популярність. Сьогодні багатьом виданням простіше купити вже готову фотографію, ніж домовлятися про зйомку і чекати результату, який може і не влаштувати. На стоках ж вибір фотографій просто величезний, можна знайти все, що потрібно, практично на будь-яку тематику. Намагайтеся викладати фото якомога більш високої якості, оскільки, чим більше картинка за розміром, тим більш висока у неї ціна, і тим більший відсоток ви отримуєте в результаті. Якщо людина захоче придбати вашу фотографію в хорошій якості, потрібно, щоб у нього була така можливість.
6
Можна організувати власну фотовиставку, після чого продавати роботи. Якщо ваші знімки висять в салонах і галереях, то людям, які цінують гарне авторське фото, буде простіше помітити їх. Можливо, хтось із задоволенням купив би ваші роботи, потрібно дати шанс помітити їх.
Корисна порада
Якщо ви співпрацюєте з кимось на комерційній основі, не забувайте укладати договір. Це не тільки захистить вас і вашого клієнта, але також і позбавить вас надалі від можливих проблем з авторськими правами.