Як створити корпус.

Найбільш незвично виглядає корпус комп'ютера, зроблений повністю з нуля. Але він незручний у виготовленні унаслідок необхідності точно дотримуватися розміри. Проміжним рішенням є використання металевого каркаса від готового корпусу.
Інструкція
1
Візьміть готовий комп'ютерний корпус. Якщо в ньому вже змонтовано комьютер, обесточьте його при необхідності, а потім розберіть. Всі деталі машини, аж до кріпильних, збережіть.
2
Зніміть з корпуса пластмасову передню панель. Також зніміть і верхню металеву пластину. Залишіть один незабарвлений металевий каркас.
3
Розберіть передню панель. Зніміть з неї кнопки, світлодіоди, динамік. Зазвичай вони просто приклеєні, а відклеїти їх не складає труднощів. Але штовхачі кнопок в новому корпусі доведеться робити нові. Проводи від усіх цих елементів не відпоювали.
4
Виріжте нову передню панель з будь-якого листового матеріалу. Отвори під приводи зробіть в ній в точності такими ж, як в оригіналі. Це стосується як їх розташування, так і розмірів.
5
У нижній частині нової панелі довільним чином розташуйте кнопки, світлодіоди і динамік. Єдина вимога полягає в тому, щоб вони не торкалися металевого каркаса.
6
Нову панель закріпіть на каркасі гвинтами з гайками та шайбами. Зовсім необов'язково їх ховати - можна, навпаки, зробити їх кидаються в очі елементами дизайну. При бажанні відсуньте панель від корпусу приблизно на сантиметр, надівши на всі гвинти трубки відповідної довжини.
7
Зробіть з будь-якого листового матеріалу верхню панель корпусу. Закріпіть її тим же способом.
8
Аналогічним чином виготовте і нові бічні кришки. Але закріпіть їх іншим чином: саморізами. Їх вворачивают в пази, по яких ковзали старі бічні панелі. Правда, знімати такі кришки кілька трудне, ніж звичайні: доведеться вивертати цілих вісім саморізів. Та й пази кілька деформуються, що може виключити можливість переробки корпусу назад на використання старих кришок.
9
Зберіть комп'ютер в оновленому корпусі звичайним чином (в т.ч., з деталей, використаних до розбирання). Переконайтеся в його працездатності.
Зверніть увагу
Користуйтеся лише вогнетривкі листові матеріали.Прі наявності ліцензійної наклейки знайдіть спосіб перенесення її на новий корпус без пошкодження (можливо, разом з фрагментом старого). Зазвичай прямо на ній написано, що розташовуватися вона повинна зовні.