Як збільшити колаген.

Один з поширених білків в нашому організмі - це колаген. Він зміцнює не тільки шкіру, але і кістки, хрящі, зв'язки. Для продовження молодості потрібно піклуватися про постійне підвищення колагену. Причому необов'язково купувати дорогі препарати - збільшити колаген можна, дотримуючись правильний режим харчування і здоровий спосіб життя.
Інструкція
1
У молодості колаген синтезується самостійно, але вже до 25 років його зростання різко знижується. Уже в цьому віці потрібно застосовувати заходи для зміцнення тканин організму. В першу чергу зверніть увагу на свій раціон харчування. Їжте продукти з багатим вмістом вітаміну С. Він не тільки зміцнює імунітет, але і сприяє швидкому утворенню колагену. До таких продуктів можна віднести перець, зелені овочі, цитрусові, ягоди, шипшина і цибулю.
2
Привчіть себе снідати кашами з пшениці, жита або вівса. Адже в них міститься рослинний колаген.
3
Для підвищення колагену важливо вживати морепродукти, наприклад сьомгу. Їжте устриці та молюски, хоч вони не завжди по кишені, але зате підвищують рівень колагену в шкірі краще інших продуктів. Приймайте по ложці риб'ячого жиру. На смак він не приємний, але для кісток дуже корисний.
4
Слідкуйте, щоб раціон харчування завжди був різноманітний. Частіше вживайте м'ясо, печінка, яйця, бобові. Бажано в приготуванні пиши використовувати не соняшникова, а льняне масло. Воно найбільш багате корисними вітамінами і сприяє утворенню колагену.
5
Якщо ви займаєтеся спортом або відчуваєте фізичні навантаження, то ще більше стежте за корисною їжею. Так як при фізичних вправах руйнується колаген, а для його заповнення необхідно досить велику кількість вітаміну С.
6
Крім харчування, зміцнити шкіру колагеном можна, використовуючи маски. Накладайте кашку з тисків полуниці та винограду на 10 хвилин, після ретельно змивайте водою. Або ж робіть маску з пюре авокадо на обличчя і шию, після закінчення 15 хвилин також змийте маску. Не намагайтеся омолодити шкіру, купуючи різні крему. Ви лише витратите гроші. Зволожити шкіру вони цілком можуть, але заповнити колаген - ні.
7
Дивовижний факт, але звичайний желатин є гідролізованим колагеном. За своїми властивостями він не відрізняється від звичного колагену, а навпаки також сприяє зміцненню сполучних тканин, волосся і нігтів. Купуйте краще пачку желатину, а не дорогих таблеток в аптеці.
8
Запам'ятайте, що правильне харчування не зможе підвищити пружність шкіри і зміцнити кістки, коли ви шкодите організму курінням, ультрафіолетом і постійними стресами. Піклуйтеся про своє здоров'я цілком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OJZyb827ptk