Як дізнатися вартість авіаквитків.

Все більше людей вирішують проводити відпустку далеко від дому, часто навіть на іншому континенті. І для перетину таких далеких відстаней найзручнішим і найшвидшим засобом пересування залишається літак. Найчастіше це і єдино можливий транспорт, враховуючи обмежений час відпустки, яке не хочеться витрачати на дорогу. Але залишається питання ціни - квитки на літак на цікавить напрям можуть бути вельми недешеві. Тому перед організацією туру розумно ознайомитися із вартістю авіаквитків.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - бажані дати відльоту та прильоту.
Інструкція
1
Якщо ви плануєте подорожувати з турагентством, зверніться в вибране вами і уточніть вартість квитків до місця відпочинку. Часто вони включаються у вартість туру, але якщо ні, зверніться до співробітника турагентства і попросіть його скласти для вас список рейсів на цікаві дати з зазначенням цін. Так вам легше буде зробити вибір.
2
Якщо ви плануєте організувати відпустку самостійно, зверніться до інтернет-сайтів. Для початку виберіть потрібну авіакомпанію, наприклад, «Аерофлот» чи «Трансаеро». Зайдіть на її сайт, на першій сторінці має бути розділ «Бронювання квитків».
3
Введіть у відповідні поля дату вильоту і прильоту, країну і місто призначення та відправлення. Якщо ви хочете придбати квиток в один кінець, відзначте це у відповідному вікні. Вкажіть число осіб, яке збирається летіти. Ряд авіакомпаній надають знижки дітям, тому в запиті вкажіть також вік дитини, якщо ви подорожуєте з ним.
4
Натисніть на кнопку «Знайти» і система видасть вам список рейсів на обрану дату з цінами. Майте на увазі, то ціни можуть вказані без аеропортівських зборів. Щоб дізнатися повну вартість, клікніть мишею на обраний вам рейс, і у вас на екрані з'явиться форма для бронювання квитків із зазначенням остаточної ціни. Якщо вона вас влаштує, ви зможете купити квиток прямо на сайті, оплативши його банківською картою.
5
Якщо вам не підійшла ціна квитка, спробуйте гнучкий пошук. Він дозволяється знайти найбільш дешевий рейс в рамках трьох днів від обраної вами дати.
6
Також ви можете шукати вартість квитків через сайти бронювання, наприклад, такі, як Opodo. На подібних порталах квиток можна придбати часто дешевше, ніж напряму у авіакомпанії. Пошук на сайтах цих систем бронювання аналогічний тому, що є у авіакомпаній.
7
Якщо ви студент, ви можете знайти квитки за спеціальними молодіжним цінами на сайті Startravel. Але попередньо вам необхідно буде придбати спеціальну студентську карту, що дає доступ до знижок на цьому сайті.