Як зробити м'яч.

Всі пам'ятають циркове виступ клоунів, які вміють легко і завзято жонглювати м'ячами. Прийшовши додому після такого виступу, багато хто, напевно, бралися будинку за клубки ниток, за яблука, за будь-які круглі предмети. Щоб не відбирати у бабусь клубки пряжі, хай цим займаються кішки, ми зробимо спеціальний м'ячик для жонглювання. Для початку потрібно визначитися з матеріалом, який допоможе Вам набити руку в цій цікавій справі. Якщо ви готові, тоді приступимо.

Вам знадобиться

- шкарпетки (1 носок = 1 м'ячик) - скотч - поліетиленові пакети (1 пакет = 1 м'ячик), - вантаж, невеликі металеві предмети (гайки) або крупи (горох , квасоля). - ножиці - ваги

Інструкція
1

Вирішіть для себе, яку вагу м'ячиків вам необхідний. Багато хто віддає перевагу масу м'ячиків рівну 150 гр., Щоб він був важким, але в, той же час, і не важким. Жонглювати легким м'ячиком не дуже зручно, адже він повинен відчуватися в руці. Відміряйте потрібну масу вантажу за допомогою ваг.

2

Визначтеся з тим, що буде у Вас вантажем. Але пам'ятайте, що використовуючи горох, ваш кульку буде більше в діаметрі, а використовуючи гайки менше.

3

Помістіть відведені кількість вантажу в поліетиленовий пакет і міцно зав'яжіть його на вузол. Для вірності, можете помістити вантаж у два пакети, надійність ніколи не завадить.

4

Помістіть пакет з вантажем в носок. Потім поверніть носок рулончиком. Якщо м'ячик виходить жорстким, можете використовувати носок товстіший, це додасть м'ячику додаткову м'якість. Чим і гарні дані м'ячики, що Ви самі можете регулювати вагу і м'якість кульок.

5

Почніть обмотувати носок з вантажем скотчем, зберігаючи при цьому кулясту форму носка. Міняйте при цьому напрямок скотча, щоб м'ячик вийшов круглим і рівним. М'ячики повинні вийти приблизно по 6 см. в діаметрі.

6

Якщо у вас буде намотано кілька шарів скотча, то такі м'ячики при падінні не будуть видавати практично ніякого шуму. І ніхто з домашніх не дізнається про ваших тренуваннях раніше показового виступу.