Як увійти в локалку.

Щоб зробити свій комп'ютер частиною домашньої або робочої локальної мережі, недостатньо просто взяти і підключити кабель. Необхідно ще й настройку провести, щоб отримати можливість користуватися ресурсами інших комп'ютерів, що входять в локалку.
Інструкція
1
Насамперед необхідно налаштувати параметри встановленої на вашому комп'ютері мережевий плати. Для цього необхідно вказати такі дані, як IP-адресу комп'ютера, маску підмережі та адресу основного шлюзу. Уточнити їх можна у системного адміністратора. Проте мережа може бути самонастраивающейся (в цьому випадку використовується DHCP) - в такому випадку даний крок можна пропустити.
2
Якщо ваша локальна мережа однорангова, вкажіть ім'я комп'ютера, а також назва робочої групи (за замовчуванням в Windows XP це MSHOME). Для цього клікніть по ярлику «Мій комп'ютер» правою кнопкою миші (ПКМ) і в контекстному меню виберіть пункт "Властивості". Відкриється вікно, в якому потрібно вибрати підрозділ «Ім'я комп'ютера», після чого натиснути на кнопочку "Змінити".
3
Впишіть ім'я вашого комп'ютера, а також назва робочої групи у відповідні поля. Потім виконайте перезавантаження комп'ютера.
4
У випадку з підключенням до локалке з доменом краще скористайтеся майстром підключення. Для цього потрібно повторити вищеописані кроки, однак замість кнопки з назвою «Змінити» необхідно натиснути кнопку «Ідентифікація», яка запустить процес покрокової налаштування мережі. Чотири рази натисніть на кнопку «Далі», не вносячи жодних змін. Потім впишіть свої логін з паролем і назва домена у відповідні поля (ці дані вам повідомить системний адміністратор локальної мережі). Клікніть по кнопці «Далі» і перезавантажте комп'ютер після закінчення процесу налаштування. Після перезавантаження можна користуватися ресурсами локальної мережі, а саме комп'ютерів, в неї входять.
Зверніть увагу
Будьте уважні - якщо ви вкажете неправильні значення тих чи інших налаштувань, це може викликати збої в роботі локальної мережі, до якою ви підключаєтеся.