Як включити диспетчер задач Vista.

Диспетчер завдань Windows - це службова програма, що дозволяє користувачеві здійснювати контроль над працюючими додатками системи. Коли виникають неполадки, диспетчер запускають в першу чергу, щоб простежити за діючими процесами, визначити проблему і вирішити її.
Інструкція
1
Запустіть Диспетчер завдань з контекстного меню Панелі завдань (TaskBar). Панель завдань розташована в нижній частині екрана і починається вона стартовою кнопкою "Пуск", далі йдуть програми швидкого запуску, запущені додатки, мовна панель, годинник та інше. Щоб викликати диспетчер задач, клацніть правою кнопкою миші по вільній частині панелі і виберіть "Запустити диспетчер задач".
2
Програма має дві особливості. По-перше, вона відображається поверх інших вікон навіть в неактивному стані. Це обмеження можна зняти, скориставшись розділом меню "Параметри": вимкніть мітку навпроти "Поверх інших вікон". По-друге, в згорнутому стані вікно Диспетчера завдань може не відобразитися на панелі завдань. Щоб відновити цю можливість, в розділі "Параметри" зніміть мітку навпроти "Приховувати згорнуте".
3
Використовуйте комбінацію клавіш Ctrl + Shift + Esc. Після запуску в правій частині панелі завдань з'являється піктограма Диспетчера завдань у вигляді крихітної чорно-зеленої сітки, немов програма в мініатюрі. Цей значок активний, тобто стан його змінюється при роботі користувача у відкритих додатках. Тому якщо вікно Диспетчера завдань згорнуто, можна приблизно оцінити завантаженість ресурсів комп'ютера по відображенню на значку.
4
У більш ранніх версіях Windows диспетчер запускався натисканням сполучення клавіш Ctrl + Alt + Del. У Vista, при використанні цієї комбінації, з'являється меню з командами завершення роботи або зміни користувача, але серед них є і кнопка виклику Диспетчера завдань. При цьому система виходить із звичайного режиму, закривається Робочий стіл.
5
Диспетчер завдань може бути запущений в скороченому режимі. При цьому вкладки і розділи меню відображатися не будуть. Для переходу в цей режим двічі клацніть лівою кнопкою миші по межі вікна. Для повернення в звичайний стан також використовуйте подвійний клік по будь-якій стороні вікна.
Зверніть увагу
Диспетчер завдань - також один з додатків комп'ютера, тому займає певний обсяг оперативної пам'яті. І може в деяких випадках використовувати значну частину потужності процессора.Діспетчер завдань дозволяє вирішити проблему зависла або непрацюючої програми, уникнувши перезавантаження комп'ютера.