Як завантажити в редактор.

Завантаження (або вивантаження) куща реєстру в інструмент «Редактор реєстру» є стандартною процедурою, використовуваної багатьма користувачами. Ця операція може бути застосована тільки до реєстру не завантажувати і, отже, неактивній операційної системи.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Виконати» для запуску утиліти «Редактор реєстру».
2
Введіть значення regedit у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди.
3
Вкажіть одну з кореневих гілок (HKEY_LOCAL_MACHINE або HKEY_USERS) у вікні редактора реєстру для активізації пункту «Завантажити кущ» в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми і введіть шлях до файлу реєстру, підлягає завантаженні. (Стандартним місцем збереження файлів реєстру є папка% WINDIR% \ system32 \ config. Стандартними іменами файлів реєстру виступають system для групи SYSTEM і software для вузла SOFTWARE.)
4
Оберіть необхідний файл і введіть бажане ім'я в новому діалоговому вікні для можливості відображення вибраного файлу в службі редактора реєстру.
5
Натисніть кнопку OK для застосування обраних змін. Після цього завантажений кущ стане доступний для проведення операцій перегляду, редагування та видалення в головному вікні програми.
6
Вкажіть ім'я куща, що підлягає видаленню, в головному вікні інструменту «Редактор реєстру» і виберіть команду «Вивантажити кущ» в меню «Файл» верхній панелі інструментів вікна програми для виконання операції видалення обраного файлу.
7
Використовуйте опцію «Експортувати» контекстного меню вибраного запису реєстру, що викликається кліком правої кнопки миші, для відправки обраної записи або всього розділу реєстру потрібного одержувачу.
8
Оберіть команду «Створити» в меню «Правка» верхній панелі інструментів вікна програми для додавання параметра вибраного значення, або команду «Змінити» для редагування значень потрібного параметра.
9
Використовуйте команду «Видалити» для очищення значень параметрів обраного запису або всього розділу інструменту «Редактор реєстру».
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до записів системного реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Виконання деяких з вищеописаних операцій передбачає наявність адміністраторського доступу до ресурсів системи.