Як прибрати приховані атрибути.

Завдання зміни атрибута «прихований» і «системний» може бути вирішена стандартними методами операційної системи Microsoft Windows незалежно від причин, які змусили користувача взятися за її виконання - необхідність побачити системні файли або вірус, який зробив папки на USB-носії прихованими .
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Налаштування» для виконання операції зміни параметрів відображення прихованих папок на комп'ютері.
2
Розкрийте посилання «Панель управління» і перейдіть в пункт «Оформлення та персоналізація».
3
Вкажіть пункт "Показ прихованих файлів і папок» і застосуєте прапорець в полі "Показувати приховані файли, папки і диски».
4
Зніміть прапорець на полі «Приховувати захищені системні файли» та натисніть кнопку «Так» у вікні попередження для підтвердження виконання команди.
5
Натисніть кнопку OK для застосування обраних змін.
6
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Виконати» для ініціації процедури зміни параметрів відображення файлів і папок на знімному носії, які отримали атрибут «прихований» в результаті дій вірусної програми.
7
Введіть значення cmd у полі «Відкрити» та натисніть кнопку OK для підтвердження запуску інструменту «Командний рядок».
8
Введіть значення dir a: \/x в поле командного рядка, де a - ім'я зараженого змінного носія, а/х - синтаксис відображення всіх файлів і натисніть функціональну клавішу Enter для підтвердження виконання команди. Ця дія дозволить побачити всі приховані вірусом файли і папки на USB-носії.
9
Введіть значення ren g: \ імя_зараженной_папкі желаемое_імя_папкі для виконання перейменування прихованої папки в інструменті командного рядка та натисніть клавішу Enter для застосування обраних змін.
10
Використовуйте файловий менеджер FAR для зміни атрибута «прихований» на зараженому знімному носії: вкажіть потрібну папку і викличте та натисніть функціональну клавішу F9 для виклику сервісного меню.
11
Виберіть пункт File Attributes в випадаючому меню і виконайте одночасне натискання клавіш Cntr + A.
12
Зніміть значення атрибутів «Прихований», «Архівний» і «Системний» і натисніть клавішу Enter для застосування обраних змін.
При копіюванні, переміщенні або видаленні файлів і папок іноді виникають проблеми, пов'язані з їх атрибутами. Наприклад, якщо один файл в папці має атрибут Read Only (тільки читання), папку не можна буде видалити. Поправимо ситуацію.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер
  • - операційна система Windows
Інструкція
1
Відкрийте папку з файлами, які вимагають зміни атрибутів. Виділіть один або декілька файлів, правою кнопкою мишки і виберіть пункт Властивості.
2
У вкладці «Загальні» ви побачите блок «Атрибути». Якщо напроти пункту «Тільки читання» стоїть галочка, натисніть на неї один або два рази, щоб прибрати атрибут.
3
Готово, атрибут «тільки читання» знятий з вибраних файлів.
Зверніть увагу
В операційних системах з включеним шифруванням і захистом файлів даний метод може не спрацювати.
Корисна порада
Операція по зміні атрибутів для папок виглядає аналогічним чином.