Як заблокувати установку програм.

Якщо хтось невловимий постійно захаращує жорсткий диск непотрібними і завантажує систему програмами, зовсім не обов'язково влаштовувати на нього засідку. Певним чином налаштувавши Windows можна заборонити установку програм, як таку.
Інструкція
1
Натисніть комбінацію клавіш Win + R. З'явиться діалогове вікно «Виконати», в якому впишіть gpedit.msc і натисніть клавішу Enter. Відкриється редактор локальної групової політики.
2
У лівій частині вікна відкрийте директорію «Конфігурація комп'ютера»> «Конфігурація Windows»> «Параметри безпеки»> «Політики обмеженого використання програм». Якщо до цього дані політики не призначалися, натисніть пункт меню «Дія»> «Створити політику обмеженого використання програм». У правій частині вікна клікніть правою кнопкою миші по новоствореному параметру «Призначені типи файлів» і виберіть «Властивості». Перегорніть список «Призначені типи файлів» на предмет наявності форматів MSI і EXE. Якщо якийсь із них відсутній, додайте його за допомогою поля введення «Розширення» і кнопки «Додати» внизу цього вікна. Щоб зміни вступили в силу, натисніть кнопку «Застосувати», а потім ОК, або відразу кнопку ОК, якщо ніяких змін не було внесено.
3
У лівій частині вікна виберіть пункт «Рівні безпеки», а в правій - клікніть правою кнопкою по параметру «Заборонено» і в меню натисніть кнопку «За замовчуванням». У новому вікні клікніть по кнопці «Так». Тепер система буде забороняти запуск всіх додатків (у тому числі і інсталяторів EXE і MSI), що знаходяться в списку «Призначені типи файлів». Наступні два пункти інструкції описують дії по блокуванню доступу до редактора локальної групової політики.
4
Активуйте обліковий запис гостя. Для цього натисніть кнопку «Пуск»> «Панель управління». Далі можливі два варіанти: якщо панель управління позначаються, виберіть «Облікові записи користувачів»> «Управління іншим користувачем», а якщо категоріями, знайдіть групу «Облікові записи користувачів і безпека» і клікніть в ній на «Додавання та видалення облікових записів ». З'явиться нове вікно, в якому клацніть по іконці «Гість», а наступного - «Включити». Ви активували обліковий запис, під якою користувач буде заходити в систему.
5
Оберіть профіль адміністратора, тобто ту обліковий запис, під якою ви заходите в систему. Клікніть на «Створення пароля». У вікні вкажіть пароль, підтвердьте його і за бажанням напишіть підказку. На завершення натисніть «Створити пароль». Таким чином, ви дозволили стороннім користувачам доступ до системи тільки за допомогою облікового запису «Гість». Через неї вони не зможуть відкрити редактор локальної групової політики, а, отже, і зняти блокування на установку програм.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8kNMMG1RHc0
Природним бажанням батьків є забезпечення інформаційної безпеки дитини, обмеження веб-сайтів, які він може відвідувати. Найбільш простим виходом є блокування інтернету на час отсуствія батьків вдома.
Інструкція
1
Насамперед створіть окрему обліковий запис для ваших дітей з мінімальною кількістю прав. У «дитячої» облікового запису обмежте можливість видалення і установки програм, а також створення додаткового інтернет-з'єднання і зміни налаштувань того, що є на даний момент. Видаліть підключення, якщо воно є. У випадку якщо ви підключаєтеся до мережі за допомогою dsl-з'єднання, встановіть налаштування з'єднання на комп'ютері тільки для головної облікового запису. Якщо ж ви використовуєте wi-fi роутер, встановіть на нього пароль і забороніть його збереження в пам'яті комп'ютера, а також автоматичне підключення. Не забувайте вимикати комп'ютер, коли будете йти з дому.
2
Ви також можете обмежити час доступу в інтернет за допомогою спеціальних програм, наприклад, Kaspersky CRYSTAL. Особливістю цього ПО є те, що ви можете встановити точний час, в яке доступ в інтернет буде заборонений, а також користувачів, на яких поширюватиметься дане обмеження. Зручною опцією також є установка пароля - це гарантовано убезпечить вас від зміни налаштувань і підключення до інтернету вашої відсутності.
3
Найчастіше рівень комп'ютерної грамотності дітей нерідко набагато перевершує рівень знань їх батьків з цієї тематики. Існують способи обходу пароля адміністратора, що дасть дитині можливість підключення до мережі. Однак цей спосіб можна легко помітити - з його допомогою пароль Адміністратора не зламується, а просто забирається без можливості встановлення колишнього, що буде легкий помітити. Альтернативою програмним методам блокування є ізоляція обладнання, за допомогою якого здійснюється доступ в інтернет, - модему, роутера або кабелів живлення і з'єднання з комп'ютером - від дитини на час вашої відсутності.