Як редагувати анімацію. Як редагувати gif формат.

Щоб редагувати анімацію в GIF-форматі, достатня наявність встановленого графічного редактора Adobe Photoshop. Щоб зрозуміти, як це працює, спочатку створимо цю анімацію, а потім внесемо в неї деякі правки.
Інструкція
1
Відкрийте редактор Adobe Photoshop і створіть новий документ. Для цього клацніть пункт меню «Файл» (File)> «Створити» (New) або натисніть комбінацію клавіш Ctrl + N. У вікні вкажіть довільні ширину і довжину, наприклад, по 300, і натисніть ОК. У робочій області програми з'явиться новий документ.
2
Виберіть інструмент Rectangle tool і створіть квадрат в центрі новоствореного документа. Відкрийте вікно анімації: натисніть пункт меню «Вікно» (Window)> «Анімація» (Animation). У ньому вже існує один кадр. Клацніть по нижній частині цього кадру і у випадаючому меню вкажіть 0.1 секунди (seconds).
3
Створіть ще один кадр, натиснувши на кнопку Duplicates selected frames, вона розташована в нижній частині вікна анімації. Виділіть новостворений кадр, клікнувши по ньому лівою кнопкою миші. Візьміть інструмент "Переміщення" (Move) і пересуньте квадрат в нижню частину зображення. Натисніть на кнопку Tweens animations frames і в віконці, в поле Frames to add вкажіть, наприклад, 5. Ці додадуться до вже існуючих двох і будуть відповідати за переміщення квадрата з центру вниз. Натисніть ОК. Щоб подивитися результат, натисніть на кнопку Play.
4
Збережіть результат: клікніть «Файл» (File)> Save for web & devices або натисніть на клавіатурі Alt + Ctrl + Shift + S. У вікні в налаштуванні «Параметри повторів» (Looping options) вкажіть «Постійно» (Forever) та натисніть «Зберегти» (Save). У наступному вікні виберіть шлях для файлу і теж натисніть «Зберегти». Анімація готова.
5
Закрийте документ, натиснувши на Ctrl + W. У наступному вікні можна з чистою совістю натиснути «Ні» (No), тому що створений проект, м'яко кажучи, не дуже трудомісткий. Відкрийте документ, збережений в четвертому кроці інструкції: натисніть клавіші Ctrl + O, виберіть файл і натисніть «Відкрити». Далі буде описано, власне, редагування: квадрат замість низу буде переміщатися з центру вгору.
6
Якщо вікно анімації закрито, знову відкрийте його. Як це зробити, написано в другому кроці інструкції. За допомогою кнопки Deletes selected frames (вона знаходиться в нижній частині вікна анімації) видаліть всі кадри, окрім самого першого. Виконайте ті ж самі дії, що і в третьому кроці інструкції, тільки рухайте квадрат не вниз, а вгору.