Як сортувати фото.

Якось приходить момент, коли зображення невідомим чином розійдуться по різних кутах комп'ютера, напрошуючись на негайну сортування. Зробити це можна за допомогою програми ACDSee.
Інструкція
1
Відкрийте програму ACDSee. Після запуску ви опинитеся відразу у вкладці Manage це ще - це означає, що ви перебуваєте в режимі сортування зображень. Список вкладок знаходиться у правому верхньому кутку програми, крім Manage там також присутні View (режим перегляду), Process (режим обробки) і Online (сервіс для публікації фото на сервері ACDSee). Виберіть вкладку Manage.
2
Відкрийте директорію з фотографіями, які необхідно відсортувати. Зробити це можна трьома способами. Перший - клікніть пункт меню File> Open (або натисніть гарячі клавіші Ctrl + O), у вікні виберіть один з файлів і натисніть «Відкрити». Обрана фотографія відкриється в режимі перегляду (View), тому переключіться на Manage. У центральній частині програми будуть знаходитися всі зображення, які знаходяться в одній директорії з обраної фотографією. Другий - виберіть потрібну папку у вікні Folders (якщо воно відсутнє, натисніть Ctrl + Shift + 1), яке за замовчуванням знаходиться в лівій частині програми. Воно являє собою щось схоже на стандартний провідник Windows. Третій - використовуйте панель швидкого доступу, яка знаходиться над центральною частиною програми. У цьому випадаючому списку знаходяться шляхи до всіх тих директоріям, які ви коли-небудь відкривали.
3
Якщо ви хочете відкрити вміст відразу декількох директорій, використовуйте вже згадане вікно Folders. Зліва від назви кожної папки знаходиться іконка з зображенням стрілочки. Якщо стрілочка дивиться вниз, значить, вмісту папки немає в центральній частині програми, якщо вправо, тобто. Щоб поміняти положення цієї стрілочки, просто клікніть по ній один раз лівою кнопкою миші.
4
Панель з настройками сортування зображень знаходиться відразу над центральною частиною програми. Якщо її немає, натисніть Ctrl + Alt + L. У пункті Filter знаходяться налаштування для відбору фото за категоріями (альбоми, люди, місця, різний) і рейтингу. Іншими словами, всі файли, які не пройшли відбір через вказаний фільтр, виявляться «за бортом», тобто поза увагою. У пункті Group можна розбити фото по групах, спираючись на різні критерії: розмір, ім'я, директорія, камера, автор, рейтинг та ін. У пункті Sort знаходяться налаштування безпосередньо для сортування: ті ж розмір, рейтинг, дата зміни та ін. У пункті View можна вказати, як файли будуть відображатися: іконками, списком, таблицею та ін.