Як пов'язати сердечко.

Щоб нагадати коханому про свої почуття, не обов'язково чекати дня Святого Валентина. Символом кохання з давніх часів є сердечко. Не варто відразу бігти в перший-ліпший магазин і шукати продукцію з відповідною символікою. Ви можете пов'язати серце в домашніх умовах своїми руками. Саме його виготовленням ми і займемося.
Вам знадобиться
  • - гачок (розмір гачка вибирайте в залежності від товщини нитки, з якої збираєтеся в'язати)
  • - нитки/пряжа
  • - наповнювач для сердечка (вата, клаптики матерії)
Інструкція
1
Визначтеся з кольором сердечка, виберіть матеріал, з якого будете в'язати: пряжа або ірис. Пам'ятайте, чим товще нитки, тим об'ємніше вийде Ваше сердечко.
2
Зв'яжіть першу деталь. Вона складатиметься з 4 рядов.1 ряд: Наберіть дві повітряні петлі. У другу петлю пров'яжіть шість стовпчиків без накиду. Перевірте, всього у вас повинно вийти шість петель.2 ряд: У кожну з шести петель пров'яжіть по два стовпчики без накиду. Таким чином, у вас повинно вийти дванадцять петель.3 ряд: У кожну з петель пров'яжіть по одному стовпчику без накиду. У вас має бути дванадцять петель.4 ряд: Пров'язуємо так само, як і 3 ряд (в кожну петлю по одному стовпчику без накиду).
3
Відірвіть нитку. Перша деталь сердечка готова.
4
Задня сторона сердечка в'яжеться так само, як і передня (4 ряди).
5
З'єднайте обидві деталі між собою. Пров'яжіть сердечко по колу, таким чином, зібравши його воєдино.
6
Запускайте сердечко, починаючи з другого ряду, пров'язуючи дві петлі разом. Чи не довязивайте кілька рядів, щоб наповнити сердечко ватою.
7
Набейте сердечко наповнювачем. І продовжуйте збавляти доти, поки не залишиться одна петля. Зауважте вузлик і обірвемо нитка.
8
Можете прикрасити сердечко, змайструвавши на його передній стороні личко. На місце вічко пришийте намистинки або красиві гудзики, для носика також підійде бусинка. Ротик можете вирізати з червоного клаптика, бажано щільної матерії (драп, шкіра). Пошукайте необхідний матеріал у своєму «клаптиків мішечку».
9
Сердечко готово! Воно може бути не просто прикрасою і приємним подарунком, а й потрібною річчю при рукоділлі, використовуйте сердечко, як игольниц.