Як змінити розмір банера. Як змінити дозвіл картинки під флеше.

Якщо GIF-банер тіснить собою інші об'єкти на сторінці або навпаки, займає надто мало місця, варто зайнятися зміною його розмірів. Зробити це можна за допомогою Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і відкрийте в ньому банер: клікніть пункт меню «Файл» (File) -> «Відкрити» (Open) або натисніть комбінацію клавіш Ctrl + O. У вікні виберіть потрібний файл і натисніть «Відкрити». У робочій області з'явиться новий документ - банер.
2
Відкрийте вікно «Розмір зображення» (Image size). Зробити це можна двома способами. Перший - клікніть пункт меню «Зображення» (Image) -> «Розмір зображення» (Image size). Другий - натисніть гарячі клавіші Ctrl + Alt + I.
3
З'явиться нове вікно, в якому вас повинна цікавити секція «Розмірність» (Pixel dimensions), а конкретно, поля «Ширина» (Width) і «Висота» (Height), які в ній знаходяться. Праворуч від цих полів перебувають випадають меню, в яких ви можете встановити одиниці виміру - пікселі (pixels) або відсотки (percent).
4
За умовчанням поруч з полями «Ширина» та «Висота» знаходиться емблема із зображенням ланцюжка і квадратної скобочки. Це означає, що при зміні одного з цих параметрів (ширина або висота) автоматично буде змінюватися і інший. Іншими словами, при будь-якій зміні пропорції зображення (у вашому випадку - банера) залишаться незмінними. Якщо хочете відключити цю функцію, приберіть галочку біля пункту "Зберегти пропорції» (Constrain proportions), який знаходиться в нижній частині вікна.
5
Також зверніть увагу на пункт «Інтерполяція» (Resample image) і те, що знаходиться під ним - меню, що випадає. Якщо ви будете збільшувати банер, краще вкажіть у ньому «Бікубіческая, глаже (найкраща для збільшення)» (Bicubic smoother (best for enlargement), а якщо зменшувати - «Бікубіческая, чіткіше (найкраща для зменшення)» (Bicubic sharper (best for reduction ). Закінчивши з настройками, натисніть ОК. Розмір банера зміниться.
6
Щоб зберегти результат, клацніть пункт меню «Файл» (File) -> "Зберегти як" (Save as) або натисніть гарячі клавіші Alt + Ctrl + Shift + S. Відкриється нове вікно, в настройках якого знаходиться пункт «Параметри повторів» (Looping options). Переконайтеся, що він встановлений на «Постійно» (Forever), натисніть «Зберегти» (Save). У наступному вікні виберіть шлях для файлу і натисніть «Зберегти».