Як полагодити коліщатко мишки.

На жаль, ніщо не довговічне. І комп'ютерна миша не виняток. Найбільш часто у неї ламається коліщатко прокрутки. Але стривайте викидати миша. Її можна полагодити, заощадивши при цьому деякі гроші.
Вам знадобиться
  • Викрутка
  • Плоскогубці
  • Залізна канцелярська скріпка
  • Кусачки
  • Джерело вогню (плита, запальничка)
Інструкція
1
Якщо у вашої мишки відламалася частина осі коліщатка, симптоми такої несправності наступні - ви крутите коліщатко, але на екрані комп'ютера це ніяк не відображається. Для усунення такої поломки розгвинтити все шурупи на корпусі мишки. Відкрийте миша. Вийміть коліщатко і відламаний стрижень. Далі візьміть залізну канцелярську скріпку. Вирівняйте його. Потім зігніть навпіл і скрутіть кінці по всій довжині. Відміряйте на отриманої конструкції довжину відламаною частини осі, додавши пару міліметрів для того, щоб можна було вплавити скріпку в коліщатко. Зайве обкусив кусачками. Затисніть місце перегину скріпки плоскогубцями і піднесіть її кінцями до вогню. Дочекайтеся, поки скріпка розжариться до червоного. Тепер швидко вплавьте скріпку в коліщатко мишки в тому місці, де була вісь. Після того як ваша конструкція затвердіє, вставте коліщатко на місце. Покрутіть коліщатко, щоб перевірити прокручує Чи скріпка механізм всередині миші. Якщо не прокручує, вставте в те місце, де механізм стикається зі скріпкою ще один невеликий шматочок дроту завдовжки близько п'яти міліметрів. Тепер механізм повинен працювати. Зберіть корпус, загвинтивши його шурупами. Мишка відремонтована.
2
Ще одна поширена поломка - коліщатко прокручує сторінки на екрані, але не плавно, як годиться, а стрибками вгору-вниз. В цьому випадку, швидше за все, у вашої мишки розбовтався механізм прокрутки. Щоб його виправити, розгвинтити і відкрийте корпус миші. Ви побачите коліщатко, вставлене в особливий механізм, відповідальний за прокрутку сторінок на екрані. Акуратно плоскогубцями підібгайте корпус цього механізму. Але дивіться, не перестарайтеся. Якщо занадто сильно його піджати, коліщатко може зовсім перестати крутитися або ж просто зламається сам механізм прокрутки. Після того як ви підібгали корпус механізму, покрутіть коліщатко. Якщо все працює нормально, зберіть корпус мишки.