Як зробити сережки з пластика. Як зробити сережки своїми руками.

Правильно підібрані сережки вигідно підкреслюють риси обличчя і відволікають увагу від недоліків. На жаль, вибір в магазині не завжди відповідає нашим смакам і стилю. Зроблені своїми руками сережки будуть нітрохи не гірше магазинних аксесуарів і ідеально довершать ваш неповторний образ. А пластика - це матеріал, який вам у цьому допоможе.
Вам знадобиться
  • Пластика світлого відтінку;
  • Зображення сережки, віддруковане на принтері;
  • Мурашиний спирт;
  • Гостре лезо;
  • Лак;
  • Вата.
Інструкція
1
Розкачайте пластику за допомогою качалки, скляної пляшки або іншого підручного засобу. Покладіть лицьовою стороною вниз на пластику раніше вбрання і роздруковане зображення.
2
Тепер просочіть вату мурашиним спиртом і плавними легкими рухами розгладьте ваткою картинку, щоб все зображення перевелося з паперу на пластику. Наберіться терпіння, оскільки повторювати цю процедуру вам доведеться кілька разів, роблячи невеликі перерви для того, щоб щойно перекладена фарба із зображення вбралася в пластику.
3
Після того, як картинка остаточно переведеться на «лепешечку» з пластики (піде на це не менше півгодини), акуратненько скачайте папір за допомогою ватки.
4
Тепер гострим лезом ображати зайве, надавши заготівлі будь-яку форму, яка вам сподобається. Зробіть отвір у верхній частині майбутньої сережки і відправляйте ваш твір в духовку, де вона повинна «відсидіти» приблизно півгодини при температурі 130оС. А точний час витримки пластики ви можете дізнатися, почитавши додається до неї інструкцію.
5
Після необхідного відрізка часу витягнете сережку і дайте їй час охолонути. Як тільки сережка охолоне, покрийте її шаром лаку. Краще скористайтеся художнім акриловим лаком. Якщо такого немає, купите, не пошкодуйте коштів. Адже нелакована поверхня швидше зноситься, а зображення зітреться.
6
Не забудьте, що другу сережку потрібно робити паралельно з першою. Інакше витратите на другу сережку ще не менше години. Коли сережки будуть готові, надягайте їх і носіть із задоволенням.