Як оформити стенд виставки.

В останні роки все більше підприємств і компаній беруть участь у тематичних та профільних виставках. Для успішної роботи на виставці необхідно правильно оформити і наповнити виставковий стенд. Як же зробити це грамотно, якісно і привабливо?
Інструкція
1
Прорахуйте і продумайте простір стенду. Розподіліть місце таким чином, щоб відвідувачі мали вільний доступ до експозиції і могли спокійно ознайомитися зі змістом стенду.
2
Ретельно продумайте розстановку експонатів. Для цих цілей рекомендується умовно розділити всі елементи експозиції на три групи - основні, додаткові та новинки. Слід врахувати, що найбільш вигідні, з точки зору доступу відвідувачів, місця на стенді необхідно надати новинкам. Далі повинні слідувати основні експонати. Додаткові об'єкти можна розмістити в глибині стенду. При цьому слід пам'ятати, що площа експозиції повинна займати менше половини загальної площі стенду.
3
Для залучення уваги відвідувачів виставки до вашого стенду рекомендується розмістити на ньому рухомі елементи. Для цих цілей може підійти фонтан, блискучий мобіль або дзеркальна куля. Такий же ефект справлять відеофільми або діючі моделі продукту компанії. Основною умовою при підборі рухомого елемента для експозиції повинна бути його пряма або непряма зв'язку з діяльністю компанії.
4
Подбайте про звукові способи залучення уваги відвідувачів. Як правило, музичний супровід не дає потрібного результату - на виставках і так достатньо шумно. Набагато більшого ефекту можна домогтися, використовуючи несподівані звуки і звукові сигнали (так, деякі оригінали використовують призовні звуки, що видаються тваринами). Також досить ефективними вважаються оголошення по внутрішньому радіо.
5
Розмістіть на стенді текстову інформацію про акції, експонатах і наявних роздаткових матеріалах. Дана інформація повинна бути гранично короткою, змістовною і розташовуватися таким чином, щоб її можна було легко побачити.
6
Розробіть систему освітлення виставкової конструкції. При цьому слід врахувати, що основні експонати стенду повинні візуально виділятися. Розташуйте освітлювальні прилади так, щоб яскраве світло не било в очі відвідувачам і не відволікав їх від стенду.
Корисна порада
При оформленні стенду слід пам'ятати про те, що занадто яскравий стенд може відвернути увагу відвідувачів від експонатів, представлених на ньому.
Батьки і вихователі часто помічають що з настанням весни діти частіше хворіють, вередують, стають млявими і безініціативними. Це відбувається через нестачу вітамінів в організмі і зниження імунітету. Для того щоб допомогти їм подолати цей період, налаштувати на радісну зустріч весни, потрібно створити навколо них атмосферу гармонії і веселощів. Тому зверніть особливу увагу на оформлення групи до весни .
Інструкція
1
Постарайтеся зробити оформлення яскравим і радісним, адже весна - це період відродження всього живого. Тому буйство фарб буде як не можна до речі. Повісьте яскраві штори, поставте такі ж паперові серветки в стаканчики. Для чергових можна зшити фартухи із зображенням метеликів або бабок.
2
Повісьте в куточку для батьків інформацію про те, що робити при авітамінозі, як заповнити нестачу вітамінів в дитячому організмі. Запропонуйте їм давати малюкам відвар з шипшини або чорної смородини, а також побільше цитрусових, щоб заповнити недолік вітаміну С.
3
Для дітей же на стенді помістіть інформацію про те, які прикмети весни можна спостерігати в кожен весняний місяць.
4
Оновлення картинки на дитячих шафках. Нехай вони самі виберуть для себе ілюстрацію, пов'язану з настанням весни.
5
Влаштуйте виставку книг про весну. Читайте разом з хлопцями вірші чи оповідання, розглядайте картинки про пробудження природи.
6
Разом з хлопцями обговоріть і перенесіть на папір прикмети весни: приліт птахів, поява першої травички, дзюрчання струмочків і т.д. Дитячі малюнки можна помістити на стенд або оформити виставку. Не забудьте підписати назву роботи і вказати ім'я автора.
7
Разом з дітьми ви можете приготувати також вироби з природних матеріалів або аплікацію на тему весни. З яскравої папери, наприклад, глянцевих журналів можна зробити красиві квіти. Для цього потрібно вирізати невеликі квадратики і скласти їх гармошкою, закріпивши в середині за допомогою клею або зубочистки. Розмістіть їх на виставковому стенді, поставивши в вазу. Вийде цілий букет квітів.
8
Посадіть і живі рослини в спеціальні скриньки. Підпишіть коли і яке рослина була в них висаджено. Діти зможуть доглядати за ним, спостерігати за його розвитком від насінини до квітки, а результати цих спостережень можна записувати в спеціальний щоденник.
9
Постарайтеся створити атмосферу свята, радісного настрою за допомогою соковитих і яскравих фарб в кожній деталі інтер'єру.