Як обчислити розмір одягу.

Розмір одягу - це код, який відповідає певним параметрам людського тіла. Щоб не міряти кожну вподобану річ і не керуватися тим, чи підійде вона людині, «на око», була створена система розмірів одягу. У кожній країні вона своя, але якщо знати свої параметри по російській системі, то достатньо просто знайти відповідність їм в системі будь-якої іншої країни.
Інструкція
1
В російській системі розмірів вважається, що визначальним є обхват грудей в сантиметрах, розділений навпіл. Щоб з'ясувати цей параметр, попросіть іншу людину виміряти вас за допомогою сантиметрової стрічки. Краще не робити цього самостійно, так як при піднятті рук обсяг грудної клітки збільшується, результати можуть бути помилковими. Стрічка повинна охоплювати груди, проходячи через найбільш сильно виступаючі точки.
2
Щоб вимірювання були точні, дотримуйте кілька правил. Використовуйте нову сантиметрову стрічку, так як всі вони з часом розтягуються. Стрічка повинна розташовуватися на тілі щільно, але не перетягувати тіло і не утворювати складок на шкірі. Вимірювати свій розмір потрібно, будучи одягненим в легку футболку або нижню білизну, а не в об'ємну і важку одязі, наприклад, светр.
3
Жіночий розмір. На всякий випадок, щоб визначити розмір більш точно, померяйте також талію та стегна. Так, якщо обхват вашої грудей дорівнює 88см, то у вас 44 розмір одягу. Цьому розміром відповідає талія 70 см і стегна 94 см. За стандартами розмірів, обхват талії менше грудей на 18 см, а обхват стегон більше грудей на 6 см. Це правило стосується всіх жіночим розмірам. Тому, якщо у вас нестандартна фігура, ви легко можете вирахувати, який «належить» обхват грудей до вашої талії або стегнах, і скорегувати своє уявлення про власний розмірі одягу.
4
Мужской размер. Щоб більш точно визначити чоловічий розмір, потрібно виміряти талію. Тут немає простої формули для розрахунку. Потрібно запам'ятати або подивитися в таблиці, який обхват грудей відповідає значенню в талії. Наприклад, обхвату грудей 88 см відповідає талія 70 см.
Корисна порада
Правильно визначити свій розмір дуже важливо, щоб одяг добре на вас сиділа. Але враховуйте, що є країни, одяг для яких шиється по кілька нестандартними розмірами. Наприклад, китайські виробники вважаються «маломеркі» в області одягу. Тому завжди краще, якщо можливо, приміряти обновку, замість того, щоб купувати річ, керуючись тільки своїм розміром одягу.