Як зробити пташку. Як зробити кивала пташку.

Орігамі в перекладі з японської мови означає «складена папір». Цим терміном позначається мистецтво створення фігурок тварин і предметів з паперу. Це дуже давнє і дуже популярне зараз мистецтво. Найчастіше за допомогою техніки орігамі створюються фігурки тварин і птахів. Найпопулярнішою фігуркою орігамі є відомий всім японський журавлик. А сьогодні давайте спробуємо зробити своїми руками іншу пташку, не менш красиву, та ще й рухливу.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу
Інструкція
1
Для роботи вам буде потрібно аркуш паперу для орігамі. Якщо у вас немає спеціального паперу для орігамі, то зробіть рівний квадрат зі звичайного аркуша А4. Тільки виберіть не надто товстий папір, її буде складно складати. Навіть із звичайною офісною для принтера можуть виникнути проблеми.
2
В орігамі є кілька базових форм, з яких починається більшість фігурок. Тому для початку роботи складіть базову форму, яка називається «повітряний змій». Для цього паперовий квадрат розташуйте ромбом. Потім цей ромб перегніть посередині, а до цієї середині опустіть верхні сторони від вершини верхнього кута. Базова форма готова.
3
Перегніть заготовку навпіл, переверніть на іншу сторону.
4
Верхні боку опустіть до лінії перегину посередині. Знову переверніть заготовку.
5
Тепер ліві сторони зігніть до лінії перегину.
6
Праві боку аналогічно зігніть до лінії перегину. Переверніть заготовку на іншу сторону.
7
Цей крок досить складний, якщо у вас немає навичок у додаванні фігурок. За наміченої лінії акуратно зігніть середню частину, при цьому кут витягайте до лівого кута. Знову переверніть фігурку.
8
Тепер кут зігніть, вивертаючи назовні. Таким чином, ви сформуєте голову вашої майбутньої пташки. Робіть це акуратно, щоб пташка не втратила свого красивого вигляду.
9
Ваша пташка готова. Якщо обережно потягнути її за крила, то вона прийде в рух.
Корисна порада
- Якщо ви не впевнені в собі, то спочатку потренуйтеся в виконанні основних елементів. В мережі ви можете знайти безліч схем і базових прийомів орігамі.- Пам'ятайте, що папір любить акуратність. Виконуйте всі згини якомога більш точно, при необхідності розгладжуйте їх лінійкою, щоб вони були чіткими, намагайтеся, щоб куточки і сторони ідеально збігалися. Без виконання цих умов фігурка у вас може вийти неакуратної і пом'ятою. - У зв'язку з попереднім радою, вибирайте папір для оригамі ідеально квадратної форми. Не допускайте приблизності.