Як кріпити металевий профіль. металевий профіль установка.

В даний час облицювання стін найчастіше виконують з використання металевого каркаса. Даний метод має досить багато позитивних сторін. Для металевого каркаса випускається спеціальний профіль. З його допомогою набагато простіше виконувати монтаж.
Інструкція
1
Служить металевий каркас досить пристойний термін. Він не піддається гниттю, протистоїть шкідників дерева і самому часу. Після установки металевих профілів повинно залишатися простір, який можна використовувати для прокладки інженерних комунікацій. Щоб вийшло таке простір, каркас необхідно встановити на певній відстані від стіни. У ньому можна буде прокладати труби опалення, електричні дроти та інше.
2
Крім того, зовсім не потрібно займатися підготовкою стін для монтажу металевого профілю. Справа в тому, що такого роду каркас дуже жорсткий. Ви можете зробити облицювання стіни, яка має висоту близько 10 метрів, при цьому, не допускаючи зменшення жорсткості несучого каркаса. Вага облицювання становить приблизно 15 кг/м2 стіни.
3
Рекомендується для монтажу каркаса використовувати профілі ПН 28/27 в комплекті з профілями ПП 60/27 або комплект профілів ПН і ПС. Решетування з профілів ПП 60/27 має бути встановлена на деякій відстані від стіни. Кріпити її найкраще за допомогою прямих підвісів. Кріплення металевих профілів проводиться дюбелями. Місця кріплення повинні знаходиться на відстані 1 метра один від одного. Якщо ж ви використовуєте прямі підвіси, то крок не повинен бути більше 1,5 метра.
4
Перед тим, як починати монтаж, необхідно виконати обмір стіни, а також розбити захватки. Ширина їх повинна дорівнювати ширині гіпсокартонної панелі. Установка металевих профілів повинна виконуватися таким чином, щоб лінія стику сусідніх листів гіпсокартону перебувала точно в центрі лицьової полки вертикального профілю. Далі необхідно знайти проектне положення лицьової площині всієї облицювання. Для цієї мети на підлозі потрібно провести лінію паралельно стіні. Довжина її повинна дорівнювати глибині каркаса плюс товщина гіпсокартонних плит. Після цього на стелі намічають кілька точок, з'єднують їх лінією. Вона виступає кордоном облицювання.