Як налаштувати кімнатну антену. Як під'єднати кімнатну антену.

Поширення радіохвиль в закритому приміщенні сильно відрізняється від їхнього поширення в відкритому просторі. Інтерференція магнітного поля в кімнаті виражається більш яскраво. Тому настройка кімнатної антени - процес трудомісткий і клопіткий. При установці і настройці кімнатних антен доведеться виконати кілька необхідних вимог і зробити певні маніпуляції.
Інструкція
1
Встановіть кімнатну антену в безпосередній близькості від телевізора (або прямо на його корпусі). Бажано розташувати антену поблизу вікна або балкона. Особливо важливо це в тому випадку, якщо вікна виходять в сторону вишки ретранслятора.
2
Переміщуючи антену по кімнаті, знайдіть оптимальне її розташування, в якому телевізор видає краще зображення. Переносите антену неквапливо, стежачи за зміною якості зображення як по горизонталі, так і вгору-вниз. Запам'ятайте або запишіть, в якій точці кімнати і в якому становищі антени якість зображення було кращим. Висувайте поступово "вуса" антени (вібратори МВ телескопічні) на довжину, при якій на "метрових" каналах виходить гарне зображення. В деяких випадках довжина «вусів» може бути різною. Підберіть також оптимальний кут розбіжності між "вусами", домагаючись при цьому найкращої якості зображення.
3
Переміщайте весь корпус антени для настройки каналів ДМВ - діапазону в горизонтальній площині до тих пір, поки не з'явиться гарне зображення на телеекрані. Якщо кімнатна антена має регулятор посилення налаштуйте регулятора, при якому якість зображення буде найкращим. Змінюйте положення антени в просторі при переході з одного каналу на інший, якщо це необхідно для додаткової настройки якості зображення, а також регулюйте положення «вусів», їх вихід і кут між ними. При необхідності скористайтеся підстроюванням регулятора посилення. Звичайно, це не дуже зручно, але з цим доведеться змиритися. Не забудьте для активних антен включити в мережу блок живлення. На його корпусі при цьому повинен загорітися світлодіод.
Зверніть увагу
Кімнатні антени обов'язково мають кабель і роз'єм для підключення до гнізда телевізора і тому вона продається вже готова до роботи.
Корисна порада
Надійне якість сигналу можна отримати, встановивши зовнішню антену, але якщо це неможливо, перевірте роботу свого телевізора, підключивши кімнатну антену, узяту «напрокат» у сусіда, а вже потім прийміть рішення, чи варто вам її здобувати. Якщо конструкція антени дозволяє, встановіть напрямки окремо для метрової і дециметровому частини, вибравши оптимальні положення окремо для кожного з цих діапазонів. Антени "Інтер-плюс" і "Стриж" мають таку можливість.