Як навчитися їздити на скейтборді.

Скейтборд або, як його коротко називають, скейт - це дошка на чотирьох колесах, іноді навіть з амортизаторами, але найчастіше просто на жорсткій підвісці. Виникнувши як хобі, катання на скейті стало для багатьох людей улюбленим видом спорту, якому вони присвячують весь свій вільний час.
Вам знадобиться
  • - скейтборд;
  • - рівний майданчик для початкового навчання;
  • - захисна форма (наколінники, налокітники, шолом).
Інструкція
1
Щоб кататися на скейтборді, спочатку навчіться балансувати. Потрібно знайти таке положення тіла, при якому нахил корпусу під різними кутами не призводив до падіння зі скейтборду. М'язи тіла не повинні бути затиснутими, так як, по-перше, втрачається чутливість і витривалість м'язів, а по-друге, не вдається правильно розподілити вагу. Зовсім не обов'язково в перший раз виходити на вулицю. Поставте скейт в тому місці вашої квартири, де немає ризику що-небудь розбити або перекинути. Відчуйте дошку, спробуйте переміщатися по ній і здійснювати легкі розгойдують руху.
2
Починайте кататися в парках, де відносно мало людей і немає машин. Знайдіть рівну, бажано заасфальтований майданчик. Надіньте захисну форму для катання: наколінники, шолом і налокітники. Помістіть одну ногу на дошку трохи вище передніх коліщат. Відштовхніться другою ногою. Відчувши, що скейт набрав деяку швидкість, поставте на скейтборд і другу ногу. Зосередьтеся на своїх відчуттях і намагайтеся не впасти.
3
Щоб зупинитися, зніміть одну ногу зі скейта і гальмуєте. Правда, цей спосіб можна використовувати тільки для рівної поверхні. Тому найбільш надійний спосіб гальмування здійснюється за допомогою самої дошки. Для цього потрібно відхилитися назад, змусивши скейт підняти ніс, і поступово посилювати тиск на задню частину дошки.
4
Вчіться повертати на скейтборді. Для цього поставте на землю якоїсь предмет і практики, намагаючись рухатися по колу. Поворот на скейті може бути як різкий, так і плавний. Для виконання плавного повороту, висунете ногу вперед, на ніс скейта і акуратно притискайте дошку зліва чи справа. Швидкі, різкі повороти носять дещо акробатичний характер. Натисніть на задню частину дошки і змусьте її ніс підвестися. Спробуйте балансувати на задніх колесах, одночасно повертаючи ніс скейтборду в необхідну вам сторону.
Корисна порада
Не починайте навчання без наявності обладнаного майданчика для тренувань.