Як об'єднати дві картинки в одну.

Якщо два зображення настільки гармонійні, що так і напрошуються на з'єднання, не варто цю справу просто так. Створити з двох картинок єдине ціле можна за допомогою Adobe Photoshop.
Вам знадобиться
  • - Adobe Photoshop
Інструкція
1
Запустіть Adobe Photoshop і відкрийте необхідні картинки: клікніть пункт меню «Файл» (File)> «Відкрити» (Open) або скористайтеся гарячими клавішами Ctrl + O. У новому вікні виберіть потрібні файли і натисніть "Відкрити". Якщо фотографії знаходяться в різних папках, повторіть ці дії.
2
Визначте розміри цих картинок: по черзі активуйте кожну з них і натискайте гарячі клавіші Alt + Ctrl + I. Створіть новий документ: пункт меню «Файл» (File)> «Новий» (New) або гарячі клавіші Ctrl + N. В полях «Ширина» та «Висота» вкажіть такі параметри, щоб у підсумку на створюваний документ помістилися обидві картинки. Натисніть ОК.
3
Виберіть інструмент "Переміщення" (Move, гаряча клавіша V) і перетяните обидві картинки на новостворений документ. Цим же інструментом об'єднаєте зображення згідно своєю задумом. Щоб вибрати той чи інший шар, а картинки після переміщення на новий документ стали шарами, використовуйте список шарів у вікні «Шари» (Layers). Якщо його немає, натисніть F7. Об'єднайте шари з картинками. Для цього виберіть їх обидва, клікніть по ним правою кнопкою миші і в меню клацніть на (Merge layers). В результаті у вас вийшла якась єдина композиція.
4
Створіть ще один документ і задайте йому такі розміри, в які, на вашу думку, ідеально вміститься створена композиція. Перетягніть композицію на новостворений документ. Повторюйте ці дії до тих пір, тобто створюйте новий документ і перетягуйте на нього композицію, поки розміри композиції та документа не збігатимуться.
5
Щоб зберегти результат, виберіть документ з найкращим варіантом і клікніть пункт головного меню «Файл» (File)> "Зберегти як" (Save as) або гарячі клавіші Ctrl + Shift + S. У вікні, вкажіть ім'я файлу, шлях, формат і натисніть «Зберегти».
Необхідність компонування декількох зображень в одне може виникати в різних випадках. Наприклад, при створенні колажів, додаванні нових елементів в існуючі картинки або накладення рамок на фотографії. Щоб освоїти техніку суміщення зображень, достатньо зрозуміти, як об'єднати дві фотографії в одну. Далі описано як зробити це за допомогою редактора GIMP.
Вам знадобиться
  • Безкоштовно розповсюджуваний редактор зображень GIMP, доступний для завантаження на сайті http://gimp.org.
Інструкція
1
Відкрийте одну з фотографій в редакторі GIMP. Для цього виберіть у меню пункти "Файл", а потім "Відкрити", або ж натисніть комбінацію клавіш Ctrl + O.
2
Відкрийте ще одну фотографію як шар в тому ж вікні. Це робиться шляхом вибору пунктів меню "Файл", "Відкрити як шари ...". Також можна натиснути комбінацію клавіш Ctrl + Alt + O.
3
Дізнайтеся розміри шарів відкритих зображень. Для цього у вікні "Шари, Канали, Контури" виберіть один з шарів. Потім виберіть пункти меню "Шар", "Межі шару ...". У вікні буде вказано розмір шару. Аналогічно дізнайтеся розмір іншого шару.
4
Встановіть новий розмір зображення. Для цього виберіть в меню "Зображення", а потім "Розмір полотна ...". В діалозі установки розмірів полотна задайте нові значення ширини і висоти. Вводите значення на основі відомостей про розмір шарів.
5
Розташуйте верстви потрібним чином. Для цього можна використовувати інструмент "Переміщення" з панелі інструментів.
6
Відредагуйте зображення шарів. Використовуйте інструменти виділення, малювання, видалення частин зображення. Можна, наприклад, видалити фон одного з шарів. Для цього виберіть потрібний шар у вікні "Шари, Канали, Контури", клікніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт "Додати альфа-канал» у відповідному меню. Потім виділіть фон обраного шару. Використовуйте для цього інструменти виділення. Потім натисніть клавішу Delete.
7
Створіть новий фоновий шар. Виберіть в меню пункти "Шар", "Створити шар ...". У діалозі натисніть кнопку "OK". В панелі "Шари, Канали, Контури" перемістіть створений шар нижче всіх інших верств і виділіть його. В панелі інструментів встановіть потрібний колір переднього плану. Це можна зробити, клацнувши по прямокутнику, отображающему поточний колір. Виберіть інструмент "Плоска заливка" на панелі інструментів, або натисніть клавіші Shift + B. Клікніть лівою кнопкою миші в будь-якій частині зображення.
8
Виконайте кадрування зображення. Активуйте на панелі інструментів кнопку "Кадрування", або натисніть клавіші Shift + C. Виділіть рамкою область зображення, яку необхідно зберегти. Клацніть в центр зображення. Зображення буде зменшено по межах рамки. Після первинного виділення області кадрування, ви можете змінити її, переміщаючи краю рамки.
9
Збережіть нове зображення. Виберіть в меню "Файл", "Зберегти як ...". В діалозі збереження файлу виберіть його нове ім'я і формат, а також шлях для збереження. Натисніть кнопку "Зберегти".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=2GX38fsW_kQ
Зверніть увагу
Щоб уникнути перезапису файлів зображень-оригіналів, відразу ж після відкриття першого зображення, збережіть його в формат GIMP.
Корисна порада
При виборі кольору фонового шару корисним може виявитися інструмент "Піпетка". При збільшенні розміру полотна беріть значення з запасом, оскільки зайвий простір так чи інакше буде обрізано під час кадрування. Збережіть результуюче зображення в формат GIMP. Так ви зможете повернутися до його редагування пізніше.