Як поміняти скло фари ВАЗ 2107. Як самому поміняти скло фари.

Фари на машині LADA 2107 не завжди надійні. У заводській комплектації вони практично нічим не захищені від механічних пошкоджень. Буває, що на трасі шалений камінь залишає відмітини або тріщини на склі фари. У такому випадку, щоб відремонтувати фару, необхідно спочатку зняти скло.
Вам знадобиться
  • -Рукавички;
  • -Викрутки;
  • - плоскогубці;
  • - автомобільний герметик;
  • - обезжириватель.
Інструкція
1
Зніміть фару з машини. Для цього відкрутіть саморізи, якими вона кріпиться до кузова. Далі від'єднайте гидрокорректор і дроти. Перенесіть фару сухе і провітрюване приміщення. Надіньте рукавички і спробуйте акуратно витягнути скло. Якщо з якихось причин скло не піддається, покладіть фару на рівну поверхню, попередньо підстеливши газету або непотрібну ганчірку, і розбийте скло фари.
2
Візьміть плоскогубці і витягніть залишки скла. Будьте акуратні, працюйте в рукавичках, щоб не порізатися. Підберіть викрутку з шириною шліца, рівній ширині ложа фари. Очистіть весь старий герметик. Зверніть особливу увагу на фіксатори і на кути. У цих місцях буває особливо важко очистити поверхню.
3
Огляньте відбивач фари. Через пошкодження скла там може бути бруд, яку доведеться також прибирати за допомогою чистої, сухої ганчірки або серветки. Знежирте поверхню фари і нового скла, підготовленого на заміну. Огляньте другий фару, щоб вибрати правильний герметик. Адже колір цієї речовини на обох фарах повинен збігатися. Візьміть до відома, що герметик може бути чорний, білий і прозорий.
4
Нанесіть герметик тонкою смугою. Зверніть увагу на рівномірність шару речовини. Це важливо для подальшого процесу вклейки нового скла. Візьміть нове скло і, щільно притиснувши його в канавки з герметиком, перев'яжіть конструкцію мотузкою або замотайте молярним скотчем. Залиште фару сохнути близько доби.
Зверніть увагу
При роботі з герметиком зверніть увагу на те, що запах цієї хімічної речовини досить неприємний. Особливо це стосується прозорого автомобільного герметика. Цей факт набуває особливої ваги у випадку, якщо ремонт проводиться в домашніх умовах.
Корисна порада
Замість викрутки для очищення канавки фари від старого герметика підійде також медичний скальпель або канцелярський ніж.
Автомобільні фари найбільш часто страждають в аваріях. Але буває так, що у власника машини просто виникає бажання поміняти фари на нові або поліпшені. У такому випадку вам необхідно знати певні нюанси, пов'язані з процедурою заміни фари .
Вам знадобиться
  • Молоток, герметик, хрестова викрутка і нове скло фари
Інструкція
1
Для початку відключіть мінусову клему з акумулятора.
2
Далі, підібгавши викруткою фіксатор, дістаньте гидрокорректор з отвору в задній стінці блок- фари . Потім необхідно від'єднати всі відповідні до блок-фарі дроти і дістати лампи.
3
За допомогою хрестової викрутки відверніть три самореза кріплення блок- фари до кузова автомобіля. Потім потрібно зняти саму блок-фару з автомобіля.
4
Далі за допомогою молотка і викрутки розбийте скло фари зсередини корпусу і ретельно видаліть осколки і залишки старого герметика.
5
Потім можна садити на герметик нове скло фари , після чого дати йому висохнути. Наносите герметик рівномірно, не залишаючи щілин (щоб уникнути попадання пилу всередину фари та її запотівання).
6
Після повного засихання герметика можна збирати блок-фару в зворотній послідовності дій.
Корисна порада
Учтіт, що набагато вигідніше замінити блок-фару в зборі, а не тільки її скла.