Як перетворити старий одяг. Як прикріплювати наклейки на одяг.

У кожного з нас є старий одяг, безнадійно пилять в шафах. Кожен раз, розбираючись в речах, вам стає шкода викидати поношений, але дуже зручну кофточку, і ви залишаєте її на поживу молі. А ви не думали про те, що старі речі ще можна паплюжити, трохи змінивши їх? Як же це зробити?
Інструкція
1
Старі поношені джинси, які втратили колір і порвалися, можна легко повернути до життя. По-перше, пофарбуйте їх. Зробити це можна, використовуючи синьку або сучасні фарби для тканини. По-друге, рвані джинси в моді. Якщо ви доповніть випадково утворилася дірочку компанією інших, може вийти дуже модний варіант. Щоб розрізи вийшли рівними, краще використовувати лезо, а потім вийняти кілька ниток, паралельних розрізу.
2
Ви не носите стару кофтину через те, що на ній пляму? Його можна легко приховати тканинної наклейкою або стразами. Для того щоб прикріпити тканинну наклейку, необхідно прикласти її до плями і пропрасувати праскою. Стрази кріпляться на клей. Важливо відзначити, що подібні дрібниці ні тільки прикриють некрасиве пляма, але і відмінно перетворять кофточку, знудити вам.
3
Не варто забувати і про оригінальну вишивці. Візьміть старий светр і вишийте на ньому будь-який малюнок, використовуючи бісер, паєтки або прості нитки. Ви здивуєтеся, як зміниться ваша річ.
4
Перетворити старий одяг можна за допомогою тканинних фарб. Виберете сподобався вам малюнок, виготовте паперовий трафарет і приступайте до нанесення малюнка на тканину. Після нанесення дайте фарбі висохнути.
5
Крім того, обридлу вам одяг можна просто перешити. Існує безліч цікавих фасонів. Зробіть виріз на вашій кофтині глибше, обріжте рукава. Старі джинси легко перетворюються в бриджі або навіть шорти. Також можна пришити додаткові елементи, наприклад, кишеню, ремінець або капюшон.
6
Часом перетворити одяг можна, просто змінивши гудзики. Хорошим варіантом також є підібрані в тон до одягу брошки, бузи, сережки, ремені та значки.
7
Пам'ятайте про те, що старий одяг можна комбінувати з новою так, що вийде абсолютно інший образ. Тому не поспішайте викидати поношені речі, краще включіть фантазію.