Як приймати оротат калію. калію оротат Як приймати.

Калію оротат - це препарат, який бере участь в регуляції метаболізму і стимуляції багатьох процесів в організмі. Калію оротат застосовується при різних захворюваннях, наприклад, таких як захворювання печінки, миготлива аритмія, а також при великих фізичних навантаженнях.
Інструкція
1
Схема прийому при фізичних навантаженнях дуже проста. Найбільш гарного результату від прийому калію оротата добиваються за допомогою додаткового прийому таких препаратів як: вітаміни групи B, анаболічні стероїди, різні мінеральні комплекси, рибоксин. Приймайте препарат або за одну годину до їжі, або через три-чотири - після, по 0,5 г чотири-п'ять разів на день.В курс прийому оротата калію становить близько місяця, потім зробіть перерву на два тижні і знову приступайте до прийняття препарату .
2
При захворюванні печінки (винятком є цироз, при якому прийом препарату категорично заборонений), калію оротат застосовується за призначенням лікаря. Він сприяє посиленню синтезу альбумінів у печінці. Курс лікування залежить від стадії захворювання і може тривати від 20 до 50 днів. Приймайте препарат 2-3 рази на день в дозуванні від 0,5 до 1,5 г в день дорослим і по 10-20 мг на день дітям з розрахунку на 1 кілограм маси тела.Курс лікування у дітей значно менше і триває від 3- х до 5 тижнів. Після закінчення курсу повторно препарат призначають через місяць.
3
Також препарат широко застосовуватися при такому захворюванні, як миготлива аритмія. Миготлива аритмія - це порушення серцевого ритму. Дія препарату полягає в тому, що в препараті містяться іони калію, їх кількість становить приблизно 20% вмісту препарату в цілому. Іони калію благотворно впливають на відновлення серцевої функції. Лікування оротатом калію в цьому випадку призначає лікар.
Зверніть увагу
Тривалість лікування і індивідуальні дозування визначає лікар, в уникненні ускладнень проконсультуйтеся з лікарем.