Як розібрати кульовий кран. ремонт кухонного крана.

Витончена ручка як запірний регулятор для холодної і гарячої води, легкі обриси й ефективна робота - все це кульовий кран, пристрій, не так давно з'явилося в ванних кімнатах. На жаль, і такий пристрій може зламатися. І коли це трапиться, кульовий кран доведеться розібрати.
Вам знадобиться
  • -шестігранний ключ;
  • -плоскогубци;
  • -плоский викрутка;
  • -невеликий молоток.
Інструкція
1
Вимкніть центральне водопостачання. Після закрийте запірні клапани і зніміть ручку. Для цього акуратно ослабте гвинт за допомогою шестигранника.
2
Зверніть увагу на різьбове з'єднання-кільце. Натисніть викруткою на ту частину кільця, що представляє собою виїмку. Щоб не тиснути сильно викруткою, легкими ударами молотка допоможіть кільцю зрушитися. Повертайте кільце проти годинникової стрілки. Робіть все дуже акуратно, щоб уникнути повороту всього крана цілком, що призведе до пошкодження шлангів під краном.
3
Розкрийте і видаліть за допомогою плоскогубців хром-купол. Не можна пошкоджувати 4-зубчасте кільце, яке знаходиться прямо під куполом, яке при бажанні коригується вгору і вниз.
4
Зверніть увагу на стан ущільнення. Якщо воно зношене, то незабаром при включеному крані з кулі підтікатиме вода. Крім того, огляньте ущільнення на предмет іржі. Ущільнювач знаходиться всередині кулі.
5
Вийміть кулю з крана. Уважно огляньте кульової стопер. Це отвір довгастої форми, яке запобігає можливому критичне обертання крана
6
Вийміть кульову конструкцію з крана. Вона виймається дуже просто, одним рухом вгору. Огляньте кулю знизу, особливо ретельно перевірте стан нижніх поверхонь. При пошкодженнях і значному знос металу на кулі навколо отворів знизу можна буде виявити сліди стружки і механічних пошкоджень.
7
Всередині крана також знайдіть ущільнювальні пружини, які відповідальні за роботу прокладок. У разі якщо пружини зношені, прокладки розташовані не щільно, що веде до постійного підтікання. Чорні ущільнення є уплотнениями руху кулі.
Зверніть увагу
Конструкція кульових кранів сучасна і комфортна для використання, але їх внутрішні деталі чутливі до температури вище 110 г.