Як зробити палітурка.

У століття електронних книг та доступності інформації в інтернеті звичайні книги і журнали, здавалося б, повинні відійти на другий план і поступово здати свої позиції. Однак, не тут-то було. Тільки перед паперовою книгою відчуваєш справжній трепет, тримаючи в руках, і розумієш її крихкість, підклеюючи сторінки скотчем або чинячи пошарпаний палітурка. Книга як і раніше - найкращий подарунок, а зроблена своїми руками - найкращий і унікальний. Дана інструкція допоможе вам створити палітурка для книги.
Інструкція
1
Роздрукуйте обраний твір у вигляді брошур на аркушах формату А4. Сформуйте пачки по 10 аркушів (40 сторінок). Прошийте листи кожної брошури між собою симетрично один одному, щоб надалі вони не розповзалися.
2
Складіть книжечки одна на іншу, згідно нумерації сторінок. Затисніть стопку брошур в лещатах або між двома громіздкими предметами, а третій поставте зверху на майбутню книгу, так щоб брошури не розповзався при запиливания. Ножівкою робіть акуратні неглибокі (4 мм.) Надпіли по торця.
3
Змастіть клеєм ПВА ту частину книги, на якій щойно виробляли підпиляти. Не шкодуйте клей. За розмірами товщини, плюс ще 6-8 см., І довжини книги, вистриг смужку з будь тонкої тканини (бажано бавовняною). Можете використовувати марлю або бинт, складений в 2 рази. Тканина прикладіть до палітурці.
4
З тканини, товстого і тонкого картону вистриг обкладинку. Размечая прямокутники на щільному картоні, стежте за розмірами, - додайте до ширини 0,5 см. На тонкому картоні накресліть контур торця книги, змірявши попередньо товщину склеєних брошур. На тканини креслимо два прямокутники: перший - довжиною, як вся обкладинка, а другий - на 4-6 см. Довше ширини книги.
5
Другий прямокутник матерії (довший) обробіть клеєм. На середину помістіть тонкий картон. Відступите по 5 мм. і приклейте з кожної зі сторін прямокутники з двохміліметрового картону.
6
Переверніть тканину картоном вниз. Намажте клеєм і прикладіть другий прямокутник матерії (що залишився, більш вузький) на середину обкладинки і загорніть краю.
7
Прикрасьте лицьову частину книги. Підпишіть назву і автора, або роздрукуйте оригінальну обкладинку і наклейте на вашу книгу. Папір покрийте самоклеющейся клейонкою для захисту від стирання.
8
Клей на брошурах висох, тому можна приступати до подальшого оформлення та склеюванню книги. Відкрийте першу стопу листів посередині і, за допомогою голки і нитки, через зроблені пропили, пришийте брошуру до тканини. Вчините так з кожним з томів. Намажте клеєм торець книги і прикладіть його до середини обкладинки. Дочекайтеся висихання ПВА.
9
Розігніть стирчить по краях тканину, приклейте її до обкладинки. Закрийте сліди приклеювання за допомогою двох аркушів А4, які помістіть поверх усієї некрасивості з обох сторін розвороту книги.