Як зробити рамку.

Рамка - це чудова складова вашого інтер'єру. Звичайно ж, кожна господиня прагне до неповторності обстановки в своєму будинку. Тому останнім часом все більшої популярності набувають рамки, зроблені своїми руками.
Інструкція
1
Зробити рамку своїми руками дуже просто. Візьміть щільний картон і хороші ножиці. З щільного картону виріжте рамку обраної форми: овал, квадрат, коло, трикутник, ромб і т.д. У середині заготовки виріжте отвір для фотографії або малюнка. Щоб рамка виглядала більш оригінально, форма заготовки і отвори може бути різною, тобто вийде, наприклад, коло в ромбі.
2
Далі переходите до прикраси рамки. Для цього можна використовувати різноманітні фарби. Візьміть пензлик, воду, необхідну фарбу і акуратно Прикрасьте рамку. Фарба може бути не тільки синьою або червоною, але, наприклад, і золотистою.
3
Також можна використовувати різноманітні намистини, бісер, стрази та паєтки. Нанесіть невелику кількість клею на намистинки і закріпіть їх на рамці. Таким чином можна створювати різноманітні малюнки або просто хаотично покрити всю поверхню рамки бісером.
4
Візьміть широку Ленку атласної тканини і закріпіть її на рамці, ви отримаєте дуже красивий і незвичайний варіант. Для закріплення стрічки покрийте поверхню картонної заготовки клеєм і намотайте стрічку по периметру вироби.
5
Дуже красивим елементом прикраси рамок ручної роботи є висушені квіти. Це можуть бути ромашки, нігтики або будь-які інші яскраві квіти. Для їх закріплення також використовується клей.
6
Часто для прикраси картонній заготовки використовують наклейки. Такий спосіб декорування дуже простий, так як наклейки можна придбати в будь-якому канцелярському магазині за невеликі гроші. Вони кріпляться на картон шляхом відклеювання знімною частини і закріплення наклейки на поверхні заготовки.
7
Важливо відзначити, що всі перераховані вище матеріали можна використовувати спільно, тобто на закріплену тканину пришити бісер або приклеїти квіти. Такі варіанти будуть виглядати більш цікаво і закінчено.