Як зробити каніфоль.

Каніфоль постійно застосовується при пайку різних металів як на підприємствах електронної промисловості, так і при всіляких ремонтних роботах в домашніх умовах. Це тверде прозоре речовина необхідно також при приготуванні деяких захисних лаків і мастик. Каніфоллю танцюристи натирають підошви, а музиканти - змички. Так що спектр застосування її досить широкий. Зробити каніфоль можна самим.
Вам знадобиться
  • - смола хвойних рослин;
  • - металевий казанок або банку;
  • - дерев'яна лопатка;
  • - картонні коробочки-форми.
Інструкція
1
Виготовлення каніфолі почніть зі збору смоли. Підходить смола всіх хвойних дерев, але найчастіше використовується ялинова або соснова. Для приготування каніфолі в промислових масштабах живицю збирають з дерев, призначених для вирубки. У цьому випадку робляться насічки, в нижній частині яких закріплюється металевий жолоб або воронка. За ним смола стікає в прив'язаний до дерева судину. Достатня кількість живиці можна зібрати на лісозаготівлях або на пилорамі, де сушать заготовлені дошки хвойних порід. Смола дуже часто виступає на пиломатеріалах і на свіжих пнях. Живицю збирають, намотуючи її на чисту дерев'яну палицю. Можна зішкребти її скребком або ложкою в металеву банку або казанок.
2
Казанок або банку з живицею поставте на вогонь. Найкраще готувати каніфоль на багатті на відкритому повітрі. Смола буде плавитися і кипіти, виділяючи пари скипидару. Періодично помішуйте вміст казанка, прибираючи з поверхні піну і спливаючий сміття. Нагрівайте смолу до тих пір, поки не припиниться кипіння і виділення скипидару. У ході цього процесу уникайте сильного вогню - інакше смола і пари можуть спалахнути. Якщо це все ж сталося, накрийте казанок щільною тканиною. Гасити водою в даному випадку не можна.
3
Після припинення кипіння у вас в казанку вийде в'язка прозора рідина характерного бурштинового кольору. Розлийте її в заготовлені картонні форми. Можна заливати каніфоль і в металевий посуд, і в пластикову, але з картонної її легше потім діставати. Якщо є необхідність, можна профільтрувати каніфоль через дрібну металеву сітку. Майте на увазі, що ця речовина дуже швидко твердне, тому працювати треба теж швидко. Залишки з дна казанка в формочки не виливайте, там зазвичай скупчується сміття. Залиште коробочки застигати на повітрі. Остившая каніфоль готова до вживання.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sy1UMdwNocM
Зверніть увагу
Пари скипидару отруйні, особливо згубно вони впливають на серце.
Корисна порада
Виділяється при варінні каніфолі скипидар теж можна зібрати і використовувати. Якщо ви готуєте каніфоль влітку, смолу зберіть в старий металевий чайник. На носик надіньте мідну трубку відповідного діаметру. Зігніть її у формі змійовика, можна навколо іншої металевої труби. Кінець трубки відведіть у відкритий зверху судину. У трубу, навколо якої намотаний змійовик, лийте холодну воду. Пари будуть конденсуватися в змійовику і стікати в посудину. Кришка чайника повинна бути закрита. Після закінчення кипіння трубку з чайника зніміть. Злийте каніфоль через носик. Скипидар охолодіть, розлийте по судинах і герметично закупорте.