Як зібрати мотоцикл. зібрані мотоцикли.

Мотоцикл - це залізний кінь, вірний друг і товариш людини, а зібраний своїми руками він подвійно дорожче. Кожна деталь на своєму місці, все блищить, оригінальність стовідсоткова - це далеко не всі переваги такого виду транспорту. А як же зібрати мотоцикл?
Інструкція
1
Спочатку зберіть весь будівельний матеріал, який необхідний для мотоцикла. Візьміть раму зі старого «Уралу». Також дістаньте бак, можна від К-750, два колеса 16-ти дюймів кожне і повороти. Фари форми краплі відкрутите з «ГАЗу» або трактора. Візьміть два карбюратора, переднє крило, яке можна зняти з мотоцикла «Восход» і крило «човником» з «Іжа». Також візьміть і «іжовскій» передок. Дістаньте двигун і всю необхідну проводку.
2
Підготуйте раму до складання. Голу раму покрийте шпаклівкою і фарбою. Не забудьте пофарбувати і бак з крилами.
3
Покладіть в гас деталі моста коробки і двигуна. Після отмоканія відполіруйте картери мотора, моста і кришки до блиску.
4
Переберія всю внутрішність двигуна і зберіть його назад. Зверніть увагу, що при установці розподільного валу в картер має бути поєднання рисок на провідною і відомою шестерні, інакше зіб'ються фази газорозподілу і установка запалювання. При установці кришки шестерень розподілу перевірте, чи вставлений в неї сапун - поєднайте фланцеве отвір зі штифтом шестерні розподільного валу.
5
Встановіть зчеплення. При установці дисків стежте, щоб шліци муфт двох ведених (фрикційних) дисків збігалися.
6
Зберіть коробку передач. Спочатку вставте в картер вал пускового механізму, разом з шестернею і пружиною. Поставте картер переднім отвором вгору, вставте в нього первинний і вторинний вали. Встановіть остаточно вал пускового механізму.
7
Зберіть задні підвіски. Права з них встановлюється разом із задньою передачею.
8
Встановіть передню вилку і рульову колонку. Поставте в колонку рами підшипникові кільця. Поставте фару і верхні кожухи вилки з кронштейнами. Встановіть верхню траверсу, повернувши верхню гайку стержня рульової колонки і гайки кріплення вилочних труб до траверси.
9
Поставте сидіння і прикріпіть різні атрибути, наприклад, шкіряні.
Якщо ви вирішили зібрати свого залізного коня самостійно, приготуйтеся чимало попотіти. Крім проблем з документами, які, так чи інакше, у вас виникнуть, будьте готові до довгих тижнях завзятої роботи над агрегатом. Якщо це вас не лякає, можна приступати.
Інструкція
1
Підготуйтеся до процесу складання. У першу чергу, ви повинні собі чітко уявляти, що взагалі таке мотоцикл. Пошукайте подібну літературу або інформацію в мережі, яка б розповідала про те, як влаштований байк . Якщо ви маєте можливість, можете подивитися спеціалізовані програми даної тематики, наприклад, по каналу Діскавері "Американський чопер". У цій передачі ви своїми очима побачите, як підганяти раму, обчислити потрібний розмір вилки і багато-багато іншого.
2
Відправляйтеся за необхідними деталями. У кожному разі, є дві основні речі, на які потрібно звернути свою увагу - рама і двигун. Дані запчастини краще не купувати на барахолках та інших подібних місцях. Краще всього, якщо двигун буде новий. У цьому випадку ви зможете більш легко виправити документи, та й їздити ваш кінь буде швидше.
3
Купуйте всю іншу дрібницю з рук. Відвідавши магазини б/в товарів або інтернет-барахолку. Ви можете купити абсолютно все, що вам потрібно. Якщо ви збираєте мотоцикл спортивного типу, постарайтеся дістати амортизатори і акумулятор від японських моделей - Ямаха, Хонда, Сузукі або Кавасакі. Якщо ваш кінцевий результат ближче до класичного байк у або чопер, то цілком підійдуть недорогі деталі від радянських мотоциклів: сходу, Іжа та інших.
4
Не намагайтеся відштовхуватися від розмірів рами. Будь рама створюється під певний набір внутрішніх складових мотоцикла. У 90% випадків у вас не вийде помістити все під уже готову раму від старого мотоцикла. Тому будьте готові, що її доведеться гнути, ламати і переробляти.
5
Починайте з коліс і вихлопної труби. Теоретично, ви можете почати і з мотора, поступово нашаровуючись на нього нові деталі, проте в даному випадку у вас виникне багато проблем з транспортуванням агрегату, яку повірте, робити доведеться ще не раз. Тому починайте збірку з другорядних деталей.
6
Накресліть наочну схему для спрощення роботи. Зобразіть на папері схему вашого мотоцикла, при складанні просувайтеся від однієї ланки до іншого, поки не дійдете до головного - двигуна. При виявленні неполадки поступайте також, відштовхуйтеся від ланки до ланки, перевіряючи кожну ділянку вашої ланцюга.