Як зшити мішок Діда Мороза. Як зшити або зв'язати діда морозу.

На думку багатьох дітей, найважливішою річчю в руках Діда Мороза є великий мішок з подарунками. Без нього і Дід Мороз - не Дід Мороз зовсім. Звичайно, будь-який новорічний мішок для подарунків можна придбати в магазині, але тоді ви не відчуєте повною мірою наближення самого чарівного свята. Набагато приємніше зшити цей аксесуар своїми руками.
Вам знадобиться
  • Тканина, нитки, швейна машинка, ножиці, декоративні елементи.
Інструкція
1
Щоб пошити подарунковий мішок Діда Мороза, вам знадобляться не тільки ножиці та голка, але шматок тканини для основи, величина якої визначається розмірами мішка. Вам також будуть необхідні шнурок або стрічка для стягування горловини мішка, матеріали для прикраси аксесуара і, звичайно ж, величезне бажання «повозитися». Якщо все перераховане у вас вже є, ви запаслися терпінням і часом, то можете сміливо приступати до пошиття подарункового мішка для Дідуся Мороза.
2
Візьміть шматок купленої вами тканини і розріжте його на дві частини однакового розміру. Переверніть обидві деталі на виворітну сторону і прикладіть один до одного, щоб вони збігалися зі свого контуру. Намітьте з обох сторін дрібному або спеціальним олівцем місце, де знаходитимуться горловина подарункового мішка і мотузочок для його стягування. Потім зшийте або прострочіть на швейній машинці два шматки матеріалу (з виворітного боку), але при цьому залишивши відмічені місця недоторканими (непрошитий).
3
Як тільки ви це зробили, виверніть отриманий мішечок на лицьову сторону через залишений проріз. Навертає горловину і ще раз відзначте (тепер з лицьового боку), де проходитиме мотузочок для закриття мішечка. Потім прострочіть її, обробивши верхній край мішечка оверлоком і обшив його косою Бейко.
4
Колір косою бейки ви можете вибирати на власний розсуд. Вона може відповідати кольору (тону) тканини вашого мішечка, або, навпаки, бути контрастною йому. Пришийте петлі і протягніть через них мотузочку, яка буде використовуватися для стягування горловини.
5
Ви можете зшити і «двосторонній» мішок Діда Мороза. Для цього вам будуть потрібні ті ж матеріали. Візьміть два однакових шматка тканини різного кольору, які б гармонійно поєднувалися один з одним. Складіть ці шматки навпіл і вирівняйте їх. Якщо одна з деталей виявилася більше іншої, акуратно відріжте надлишки.
6
Переверніть деталі навиворіт і відзначте місце проходження мотузочки (шнурка) для горловини. Потім зшийте по вивороту обидва мішечка до зазначеного місця і вставте один мішок в інший. Навертає горловину і відзначте те місце, де вона буде стягуватися, після чого прострочіть всю горловину і мішечки по колу. Далі ушийте петельки і Протягніть мотузочку.
7
Щоб прикрасити мішечки, можна пришити до однієї з його частин вишивку або бантик, а також різнокольорові пуговички і тасьму; приклеїти стрази, паєтки або виконати авторську аплікацію.