Як встановити тональний режим.

Набирати номер на телефоні можна в двох режимах: тональном і імпульсному. Причому імпульсний набір використовувався і використовується до цих пір в стаціонарних телефонних апаратах з дисковим циферблатом, а в сучасних телефонах використовується тональний.
Інструкція
1
За замовчуванням звичайно в настройках стаціонарного телефону використовується імпульсний режим. Відмінною рисою цього режиму є характерний тріск у слухавці під час натискань на клавіші. Причому цифровій клавіші 1 відповідає одне потріскування, клавіші 2 - два і так далі. Якщо активний тональний набір, при натисканні на ту чи іншу кнопку ви почуєте звуковий сигнал.
2
Якщо ви телефонуєте в яку-небудь службу, де потрібно натискати в процесі розмови ті чи інші клавіші на телефоні, щоб потрапити до відповідного пункту меню, імпульсний набір тут не підійде. Щоб включити тональний режим разово, натисніть "*" і потрібну клавішу. В цьому випадку при наступному дзвінку АВТОІНФОРМАТОР тональний режим буде вимкнено.
3
Для перекладу апарату з імпульсного режиму в тональний ознайомтеся з інструкцією до вашого телефону. Так в телефонних апаратах Siemens Gigaset це можна здійснити шляхом використання такої комбінації: тисніть на кнопку виклику, потім викличте функцію, набравши "10". З'явиться меню, в якому потрібно натиснути на кнопку 1.
4
У випадку зі стаціонарними телефонами Voxtel для використання тонового режиму натисніть кнопочку «Програмування», після чого комбінацію клавіш "* -2-2". Коли прозвучить сигнал, натисніть "*", потім кнопку «Програмування». Крім того, в апаратах DEXT на базі є клавіша перемикання між режимами набору.
5
У сучасних телефонних апаратів фірми Panasonic на базі розташований перемикач (знаходиться з бічної сторони). Пересунувши його в положення «Тон», ви включите відповідний режим. Якщо у вас більш стара модель, зайдіть в меню апарату, знайдіть пункт з назвою «Програмування викликів" і виберіть там «Тональний режим набору клавіш». Правда варто врахувати, що такого пункту в меню може і не бути (в деяких випадках). В такому випадку ознайомтеся з інструкцією до вашого телефону.