Як виховати французького бульдога.

Популярною для утримання в міських квартирах стала порода собак французький бульдог. Це собака-компаньйон, з вихованням якої впорається будь-який господар, який має бажання отримати собі розумного, доброзичливого і слухняного вихованця і домашнього улюбленця. Виховання маленького французького бульдога слід починати з самого першого дня, як тільки він з'явився у вашому домі.
Інструкція
1
Відразу ж визначте цуценяті постійне місце, куди він відправлятиметься спати і де йому буде достатньо спокійно. Місце для годування розташуйте на кухні, воно теж має бути постійним. Годуєте щеняти в строго відведений час і не залишайте в мисці недоїдений корм, відразу забирайте його. Чи не привчайте собаку до їжі між годуваннями. Смачні ласощі використовуйте тільки для заохочення під час занять з дресирування.
2
Не дозволяйте цуценяті жебракувати під час того, коли ви сидите за столом. І не дозволяйте малюкові того, що потім, коли він подорослішає, станете забороняти. Всі хороші звички виробляються у собак з дитинства, потім їх буде дуже складно виправити.
3
Карайте цуценя якомога рідше, якщо він завинив серйозно, то максимум, що ви можете зробити - злегка шльопнути його газетою. Французькі бульдожки - дуже образливі собаки. Тому справжнім покаранням для цуценяти буде навіть просто строгий, злегка підвищений голос господаря. І пам'ятайте, що покарання має слідувати відразу ж, після того як вчинено проступок, інакше потім собака просто не зрозуміє, за що її сварять.
4
Французький бульдог - собака кімнатна, але дресирувати її необхідно для її ж безпеки. З 3-4 місяців почніть привчати собаку до повідця. Обов'язково навчіть її команді «До мене!», «Фу!», «Не можна!», Щоб ваші прогулянки не закінчилися травмою або іншими неприємностями.
5
Присікайте спроби домінувати і демонструвати поганий характер. Не дозволяйте собаці займати своє крісло, огризатися і, тим більше, кусати вас. Навіть така невелика собака може уявити себе ватажком зграї і почати вести себе відповідно. Тому краще відразу показувати їй, хто дійсно є господарем в будинку.
6
Не займайтеся з собакою, коли ви в поганому настрої. Не форсуйте виховання і виконання команд - регулярність і поступовість - ось запорука того, що собака швидко засвоїть те, що ви від неї хочете. А закріпити її поведінку ви завжди зможете похвалою і ласощами.