Як зробити будиночок з паперу.

Ще в ранньому дитинстві практично кожного вчать майструвати якісь штучки з паперу. Використовуючи будь-які техніки, будь то орігамі або квіллінг, можна виготовити практично все, що завгодно, навіть неймовірно складну скульптуру. І вже якщо вам під силу скласти з аркуша журавлика, то створити будинки для казкового міста, щоб порадувати свою принцесу, ви точно зумієте. Працювати з папером настільки легко і приємно, тому сміливо залучіть своє дитя до творіння і для масштабності проекту.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір
  • - клей-олівець
  • - ножиці
  • - аркуш білого паперу
  • - кольорові олівці
Інструкція
1
З двох контрастних по світлин/темряві аркушів кольорового паперу вистриг два квадрата розміром 15х15 см. З коричневого листа виріжте 4 квадрата 3,5х3,5 см., Прямокутник 4х6 см. - Для дверей. З білого аркуша паперу виріжте 4 квадрата для «стекол» будиночка, розмір 3,2х3,2 см.
2
Візьміть два великих квадрата, прикладіть їх один до одного і згорніть посередині, чи не Рассоедините листи.
3
Ще раз скрутіть аркуші навпіл. У вас має вийти маленький квадрат. Залиште цей згин як орієнтир і середини будиночка. Розгорніть маленький квадрат в прямокутник.
4
Кожну зі сторін получившегося прямокутника скрутіть до середини. Має вийти 3 лінії згину, якщо розгорнути нові два згину і залишити фігуру у вигляді прямокутника.
5
Все згини, крім самого першого у вас повинні бути розгорнуті. Орієнтуючись на лінії, загорніть куточки (верх будиночка - перший згин) з кожного краю всередину.
6
Розгорніть отримали трикутники так, щоб стала видна папір іншого кольору, а у будиночка позначилися контури даху і стін.
7
На кожен з розворотів наклейте коричневі квадрати прорізів, а зверху білі квадрати стекол. Фломастером накресліть поперечини рам.
8
Приклейте двері і трубу на дах.
9
отстрігіте від аркуша сірого паперу тонку смужку (ширина приблизно 0,5 см.), Використовуючи ножиці, закрутіть її спіралькою і один кінчик приклейте до труби - вийде дим.
10
Прикрасьте дах флюгером або вистриг паперову пташку і посадіть її на козирок будиночка.
11
Поміняйте розміри і кольори великих квадратів, прикрасьте фасади маленькими паперовими квіточками. Розфарбуйте будиночки фарбою. Вистриг з паперу дерева, траву і квіти. Включіть фантазію і здивуєте свою дитину, побудувавши воістину казкове місто.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3ReOWtdIcyM