Як відновити настройки монітора. оптимальні настройки яскравості екрану.

В результаті системного збою дозвіл робочого столу може змінитися, ярлики стати величезними, і робота на комп'ютері скрутна. Це може статися через збій драйверів відеокарти або неправильних налаштувань зображення. Щоб відновити настройки монітора, потрібно виконати декілька дій.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Переконайтеся, що драйвера на відеоадаптер встановлені і працюють правильно. Запустіть «Диспетчер пристроїв» через «Панель управління». Знайдіть пункт, що стосується відеокарти і перевірте, чи вірно вказана модель пристрою, і наявність знаки оклику та знаки поруч з цим пунктом. Якщо подібні симптоми в операційній системі персонального комп'ютера спостерігаються, зайдіть на офіційний сайт виробника відеокарти і завантажте відповідне програмне забезпечення для нормальної роботи.
2
Запустіть утиліту з налаштування зображення, встановлену разом з драйвером відеоадаптера. Проведіть діагностику та встановіть рекомендовані утилітою налаштування. Якщо такої утиліти в системі немає, підберіть оптимальний режим вручну. Клацніть правою кнопкою миші по вільній області робочого столу і виберіть пункт «Дозвіл екрану». Натисніть на напис «Додаткові параметри», а у вікні «Властивості» - на кнопку «Список всіх режимів».
3
Оберіть оптимальний режим і підтвердіть свій вибір двічі. Якщо зображення буде спотворено або відеокарта не зможе надати сигнал з такими настройками, екран повернеться до колишніх налаштувань автоматично через 15 секунд. Зайдіть в меню самого монітора, скориставшись кнопками на корпусі пристрою. Багато моделей моніторів вказують в налаштуваннях оптимальне дозвіл екрана, а також надають можливості налаштування кольорів, яскравості і контрастності.
4
Ви в будь-який час зможете налаштувати параметри монітора, так як операційна система комп'ютера розрахована на подібні операції. Також варто відзначити, що деякі настройки можна зробити за допомогою стандартних клавіш на моніторі. Розташування залежить від типу монітора, а також виробника.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=OhDOs9W6Qdk