Як викласти фото на стіну. Як вк викласти кілька фоток на стіну відразу.

Стіна на сайті «Вконтакте» - один з найактивніших елементів соціальної мережі. На неї можна викласти музику, фото або відео. Як уникнути труднощів із додаванням картинок або фотографій на стіну одного?
Інструкція
1
Справа в тому, що сервісом сайту передбачена спеціальна опція для завантаження фото на стіну. Також для вирішення подібних завдань використовують і сторонні програми, які полегшують процедуру додавання об'єктів. Щоб викласти фото на стіні в «Вконтакте», для початку потрібно мати його на комп'ютері. З інтернету завантажити зображення можна тільки в якості посилання, але в такому випадку зображення не буде відображатися.
2
Отже, клацніть лівою клавішею миші в поле стіни, яке призначене для введення повідомлень.
3
Внизу з'являться дві кнопки: «Прикріпити» і «Відправити». Вам потрібна перша. Натисніть на неї і в меню виберіть вкладку «Фотографію».
4
Перед вами з'явилося вікно з кнопкою «Обзор» і написом «Завантажити нову фотографію». Натисніть на «Обзор».
5
В сплив стандартному вікні Windows з Директорією папок і файлів виберіть потрібний вам файл зображення. Навіть якщо ваша картинка важить дуже багато, не хвилюйтеся. Фотографія буде автоматично стиснута для більш зручного перегляду.
6
Після цього на стіні з'явиться приклад картинки у вигляді мініатюри. Переконайтеся, що це те зображення, яке ви хочете опублікувати і підтвердіть відправку кнопкою "Відправити". Картинка з'явиться на стіні в мініатюрному вигляді. В повному розмірі її можна переглянути в окремому вікні, натиснувши мишкою по картинці.
7
Якщо ж картинка не та, яку ви планували викласти на стіну, наведіть курсор миші на хрестик з правого боку від зображення (в цей момент відобразиться напис «Не прикріплювати») і натисніть на нього. Повторіть процедуру з вибором файлу спочатку. Таким же чином можна додавати і видаляти зі стіни файли музики та відео. Також існують спеціальні програми для додавання об'єктів медіа на стіну «Вконтакте».