Як завести взимку Nissan.

Nissan-найвідоміша марка японського автопрому. Величезна кількість машин цієї фірми їздить по просторах Росії. Однак зима в Росії сувора і каверзна. Що ж бажати, якщо після різкого похолодання двигун Nissan запустити не вдається?
Вам знадобиться
  • -нові автомобільні свічки;
  • -новий акумулятор;
  • -Провід-прикуриватели;
  • -трос для буксирування;
  • -спрей для видалення вологи з проводів.
Інструкція
1
Для підготовки автомобіля до зими придбайте новий комплект свічок і акумулятор. Заміна цих деталей машини може виявитися необхідною в разі повної відмови автомобіля заводитися в умовах наступили холодів.
2
Перед включенням запалювання переконайтеся в тому, що всі додаткові енергоспоживачі відключені. Вимикайте магнітолу, кондиціонер, фари і обігрів заднього скла. Прогрійте акумулятор, щоб поліпшити його роботу. Увімкніть фари на 30-40- сек. Ця процедура повинна трохи нагріти батарею акумулятора, що збільшить її віддачу. Не заводьте двигун відразу. Спочатку проверніть його стартером. Цим досягається подача масла в руховий агрегат, щоб на морозі він підхоплював і обертався легше. Зробіть декілька таких «Проворотов».
3
Тепер спробуйте завести машину. Якщо автомобіль обладнаний РКП (ручною коробкою передач), то вичавіть педаль зчеплення, таким чином полегшуючи обертання коленвала. При встановленої АКПП (автоматичною коробці передач) відключення трансмісії. У разі, якщо двигун не запускається, не прагніть змусити його зробити це негайно! Не повторюйте більше двох спроб поспіль. В іншому випадку свічки неодмінно будуть «залиті».
4
Почекайте 30-40 секунд, після чого знову запускайте двигун Nissan. При цьому не давите на педаль газу, розумна система машини сама дозує кількість подається суміші. При відмові двигуна повторюйте спроби ще близько 5-6 разів. Якщо ситуація неї змінюється в кращу сторону, переходьте до наступного кроку.
5
Видаліть вологу з проводів під капотом автомобіля. Для цього скористайтеся спреєм, який можна купити в будь-якому магазині автозапчастин. Після тривалих спроб завести двигун попросіть у інших водіїв «прикурити». Приготуйте дроти - прикуриватели заздалегідь, це прискорить процес. При такому способі завести Nissan також варто пам'ятати про можливість «залити» свічки.