Як завести компанію.

Щоб завести компанію, вам необхідно знайти друзів, з якими з цікавістю спілкуватися зможете не тільки ви самі, але також і вони один з одним повинні мати спільні захоплення, або взагалі, хоч щось, що б їх пов'язувало. Будьте готові взяти ініціативу на себе: організовувати зустрічі і звати друзів на цікаві заходи.
Інструкція
1
Компанія - це кілька людей, які збираються заради спілкування один з одним, але при цьому їх пов'язує також і щось ще, що дозволяє їм не розпастися. Наприклад, всі вони є сусідами, входять в одну і ту ж навчальну групу, цікавляться виходами нових фільмів про термінатора, що завгодно. Якщо ви підходите до створення компанії з цієї точки зору, будьте готові передбачити такий момент, як об'єднуючий фактор для групи людей.
2
Почніть з малого - запросіть кілька знайомих зібратися разом. Можна покликати їх погуляти, сходити на виставку або в кіно. Потім всім піти в кафе, обговорити враження. Якщо вашим знайомим виявиться цікаво разом, то в майбутньому організовуйте подібні вилазки частіше.
3
Люди люблять спілкування і прагнуть до нього, але будьте готові, що ініціативу для зустрічей проявляєте, як правило, ви. Перший час і зовсім - тільки ви. Поки кілька людина не здружилися і не стали міцною компанією, разом збирати їх може виявитися непросто.
4
Запрошуйте тих людей, яким весело, добре один з одним, таких, з якими приємно перебувати вам самим. Але не забувайте час від часу кликати когось ще, так як нові обличчя завжди привносять щось. Не прагніть обмежитися обраним вузьким колом осіб.
5
Влаштовуйте незвичайні вечірки, придумуйте щось, щоб друзям було приємно зібратися у вас, щоб вони сприймали ці зустрічі як щось цікаве, чекали б їх.
6
Не забувайте про такі свята, як дні народження, новий рік. Святкуйте їх разом, якщо не в саму дату свята, яке ваші друзі можуть хотіти провести з кимось ще, то хоча б у найближчі числа.
7
Не обов'язково намагатися створити власну компанію, можна приєднатися до когось, з ким вам цікаво. Якщо вас запросили, і ви хотіли б продовжити спілкування з цими людьми, проявіть ініціативу - самі їх кудись покличте.
8
Будьте доброзичливі, посміхайтеся. Якщо друзі цінують вас, то ви ніколи не залишитеся без компанії. Цікавтеся справами друзів, беріть участь в їх житті, приділяйте їм увагу.