Як закріпити міжкімнатні двері.

Процес установки міжкімнатних дверей складається з декількох етапів. І кожен з цих етапів дуже важливий, адже від їх послідовності, а також повноти виконання залежить якість виконаної роботи і, відповідно, термін експлуатації дверей.
Інструкція
1
Зробіть замерШіріну дверного отвору слід заміряти по підлозі, щоб дотриматися строгу горизонтальність. Проведіть аналогічним чином вертикальний вимір, по боковому укосу. Враховуйте стан підлоги. У разі відсутності покриття обов'язково врахуйте при розрахунках його передбачувану висоту.
2
Як і при будь-яких вимірах, тут можливі похибки, які визначаються шляхом розрахунку. З цього випливає, що краще довірити завмер дверного отвору професіоналам.
3
Зберіть коробПромерьте рівень кривизни статі. Прикладіть для цього будівельний рівень так, щоб він захоплював обидві сторони прорізу. Максимальна розбіжність відстаней на двох сторонах прорізу - 3-5 мм. Таку ж висоту повинні мати стійки дверної коробки.
4
Проводьте збірку короба на рівній строго горизонтальній поверхні. Для цього сумістите під кутом 45о дві стійки, а також поперечну планку, щоб в результаті вийшла буква «П». Скріпіть місця стиків саморізами.
5
Закріпіть готову дверну коробку в прорізі. Слідкуйте за становищем стійки, на якій знаходяться петлі - вона повинна бути встановлена строго по вертикалі. Перевірте вертикальність за допомогою рівня. Коли будете виставляти обладнану замком сторону, орієнтуйтеся на притвор полотна двері.
6
запеньте дверної блокМонтажная піна - хороший теплоізоляційний матеріал, що перешкоджає також і деформації дверного блоку. А деформації сприяє багато чого - це і вплив вологи, і перепади температур.
7
Переконайтеся відповідно встановленої дверної коробки дверного отвору, в тому, що вона легко відкривається і закривається.
8
Заклейте дверне полотно малярським скотчем - це захистить його від пошкоджень. Перед нанесенням піни, змочіть поверхню водою, після чого наносите піну тонким шаром по периметру отвору. Це забезпечить достатньо міцну сцепку. Як правило, на одні двері стандартних розмірів йде один балончик монтажної піни. Тепер залиште двері в спокої на 12-15 годин. Саме стільки часу потрібно почекати, щоб піна остаточно висохла. Після висихання зріжте надлишки піни будівельним ножем.
9
Встановіть налічнікіНалічнікі врізатися під кутом 45о по потрібному розміру і наклеюйте з боків за допомогою спеціального клею або герметика.