Як в'язати петлі гачком.

Створювати речі своїми руками завжди дуже приємно. Але часом здається, що оволодіти тією чи іншою технікою складно. Ось, наприклад, в'язання гачком. Багато жінок думають, що їм це не під силу. Адже потрібно всього лише вивчити кілька основних прийомів - і цілком можна в'язати гарні речі самостійно. Нижче ви знайдете опис найпростіших петель в'язання гачком, всі вони не зажадають від вас ніяких особливих навичок, вам потрібні тільки гачок і нитки.
Інструкція
1
Повітряна петля: Повітряні петлі зазвичай служать основою для будь-якого в'язання. Ця основа виконується у вигляді ланцюжка петель, що зачіпляються один за одного. Просто зробіть петельку гачком і протягніть в неї нитку. Повторіть кілька разів. Ланцюжок готова.
2
Напівстовпчик: Введіть гачок в другу з кінця повітряну петлю, зачепите робочу нитку. Простягніть нитку через дві петлі, які знаходяться на гачку. Продовжуйте таким же чином провязивать стільки напівстовпчиків, скільки вам необхідно.
3
Стовпчик без накиду: Введіть гачок в другу з кінця повітряну петлю. Захопіть нитку і протягніть її тільки через одну петлю з тих, що знаходяться на гачку. Знову захопіть нитку і протягніть через обидві петлі на гачку. Стовпчик готовий.
4
Стовпчик з накидом: Зробіть накид і введіть гачок в третю з кінця петлю ланцюжка з повітряних петель. Захопіть нитку і протягніть через одну петлю, що знаходиться на гачку. Знову захопіть нитку і тепер простягніть через всі три петлі, що знаходяться на гачку. Стовпчик готовий.
5
Міцний стовпчик: Зробіть накид і введіть гачок в четверту з кінця повітряну петлю. Захопіть нитку гачком і протягніть через одну з петель, що знаходяться на гачку. На гачку повинне залишитися три петлі. Знову захопіть нитку і протягніть через дві петлі на гачку. Захопіть нитку і тепер протягнете через всі петлі на гачку. Стовпчик готовий.
6
Стовпчик з двома накидами: Зробіть подвійний накид на гачок, введіть його в п'яту з кінця повітряну петлю ланцюжка. Захопіть нитку і протягніть через одну петлю на гачку. У вас на гачку має бути чотири петлі. Захопіть нитку і протягніть через дві петлі на гачку. Захопіть нитку і протягніть через дві петлі. Знову захопіть нитку і протягніть через дві залишилися петлі. Стовпчик готовий.