Як використовувати пейджер.

Пейджер являє собою приймач персонального виклику. Він влаштований таким чином, що дозволяє отримувати короткі текстові повідомлення за допомогою пейджингового мережі. Найперший пейджер був випущений компанією Motorola в 1956 році. Він відразу ж став користуватися популярністю у медсестер, таксистів, кур'єрів. Тобто у людей тих професій, які постійно повинні бути на зв'язку.
Інструкція
1
У нас в країні пейджери користувалися великою популярністю в дев'яностих роках. Але, у зв'язку з поширенням і доступністю мобільних телефонів, вони втратили свої позиції і практично пішли з повсякденного життя наших сограждан.Еслі ви хочете використовувати пейджер в Москві, скористайтеся послугами пейджингових компаній, які досі функціонують на ринку. Приміром, на території Москви і Московської надає послуги пейджінга компанія Vessolink.
2
Щоб відправити повідомлення, зателефонуйте оператору, вкажіть номер абонента і продиктуйте текстове повідомлення. Також існує можливість оповіщення декількох абонентів за допомогою групової пересилки. За допомогою сучасних пейджерів відсилайте повідомлення на електронну пошту або мобільний телефон. Якщо хочете, організуйте гарячу лінію або систему одержання оповіщень з різних точок. В цілому, на даний момент можливості використання пейджера досить обширні. Це дозволяє застосовувати їх у різних ситуаціях. До того ж вартість пейджера набагато дешевше мобільного телефону. Він має вигляд прямокутного паралелепіпеда з кількома кнопочками. Так що ви легко навчитеся їм управляти. У зв'язку з тим, що пейджери вже давно вийшли з моди, купити їх можна за оголошеннями в газетах або безпосередньо у компанії оператора пейджингового мережі.
3
Деякі види пейджерів знайшли своє застосування в сигналізаційних системах. Наприклад, gsm пейджер влаштований таким чином, що при спрацьовуванні сигналізації на нього відсилається коротке текстове повідомлення. Це дуже зручно, так як ви можете своєчасно вжити відповідних заходів щодо запобігання угону автомобіля або збереженню вмісту сейфа. Зручність і компактність пейджера роблять його досить практичним електронним пристроєм. До того ж він стійкий до механічних впливів і ударів. Використовуючи пейджер в суворій відповідності з інструкціями з експлуатації, можна значно продовжити термін його служби.
Мульти - це анімовані зображення в програмах-месенджерах, які служать для вираження тих чи інших емоцій. Від звичайних смайликів вони відрізняться тим, що в більшості випадків вони мають озвучку і більший розмір.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Завершіть роботу програми mail agent перед установкою нових мультів або смайликів (дані компоненти встановлюються аналогічним чином). Відкрийте у вашому браузері сторінку пошуковика і введіть в нього «Доповнення для mail agent», також ви можете використовувати «Мульти для агента» та інші ключові слова.
2
Зорієнтуйтеся в пропонованому пошукачем виборі і скачайте мульти з одного із сайтів. Найкраще завантажуйте файли з надійних джерел, наприклад, http://files.mail.ru/8ULF10. Це дозволить вам уникнути завантаження файлів, заражених вірусами. Також досить часто зустрічаються Саморозпаковується зі смайлами та іншими доповненнями для програми-месенджера, що вимагають відправку смс на короткий номер для отримання пароля. Ні в якому разі цього не робіть, ніякого пароля ви, природно, не отримаєте.
3
Виконайте перевірку завантажених файлів на віруси. Клацніть двічі по скачаним мульти, після чого вони автоматично встановляться в директорію знаходження основних. Те ж саме робіть і з програмами установки додаткових смайлів в програму mail agent.
4
Запустіть мессенджер, відкрийте вікно введення повідомлень, натисніть на піктограму, що відкриває контейнер з мультами, якщо нові відображуються в меню серед старих, значить, ви все зробили вірно. Якщо ні, спробуйте виконати перезавантаження операційної системи. Після цього запустіть агент.
5
Якщо мульти не з'явились, спробуйте заново запустити файл установки, вказавши директорію знаходження мультів вручну. Так буває в тих випадках, коли спочатку папка установки обрана не та, що за замовчуванням, а за вибором користувача. Те ж саме можна застосувати і до установки смайл-паків для mail agent. Зверніть увагу, що для деяких версій доступно перетягування мультів і смайлів у відкриті відповідні вікна програми.
Корисна порада
Перед установкою доповнень для агента створіть точку відновлення системи.